فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس خاص

اعلام نتایج مدارس شاهد 1402 + زمان اعلام

اعلام نتایج مدارس شاهد در سال تحصیلی 1402-1403 از طریق سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir می باشد. در زمان مقرر شده برای ثبت نام، افراد متقاضی در پایه های اول ابتدایی و هفتم و دهم باید وارد سامانه پادا شده و ثبت نام اولیه را انجام دهند، سپس نتایج اولیه پس از ثبت نام اینترنتی مشخص شده و نتایج نهایی، پس از بررسی مدارک اعلام خواهد شد. ما در ادامه مقاله به زمان اعلام نتایج نیز می پردازیم.

اعلام نتایج مدارس شاهد برای افرادی که دارای سهمیه می باشند از ابتدای امر مشخص می باشد. زیرا اولویت با افرادی است که دارای سهمیه جانبازی،خانواده شهدا و … می باشند و به این صورت است که پس از ثبت نام اولیه، ثبت نام این افراد نهایی شده و نیاز به زمان اعلام نتایج مدارس شاهد ندارند.

اعلام نتایج برای دانش آموزان غیرشاهد

دانش آموزان غیر شاهد، ابتدا اولویت با افرادی است که دارای سهمیه ایثارگری، حافظ قرآن و .. هستند و پس از آن ها نوبت به دانش آموزان عادی می رسد. این افراد ابتدا ثبت نام اولیه و موقت خود را در سامانه پادا انجام داده و سپس در زمان های اعلام شده وارد مدرسه شده و مدارک خود را ارائه می نمایند. در نهایت اعلام نتایج مدارس شاهد از طریق پیامک برای آن ها ارسال خواهد شد که پی از دریافت پیامک، در صورت پذیرفته شدن، می توانند جهت ثبت نام نهایی اقدام نمایند. فراموش نکنید در زمان ارائه مدارک حتما حداقل با یکی از والدین در مدرسه حضور داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  مدارک ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

 سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 1402

سایت اعلام نتایج مدارس شاهد برای همه دانش آموزان شاهد و غیرشاهد در سه مقطع اول ابتدایی و اول متوسطه و دوم متوسطه، سامانه پادا می باشد. همان طور که بیان شد اعلام نتایج مدارس شاهد در سال جاری در حال تغییراتی است و به صورت تک مرحله ای و با ارسال پیامک خواهد بود. پس فراموش نکنید در زمان ثبت نام در سامانه پادا شماره همراه خود را به درستی و با دقت وارد نمایید تا در زمان اعلام نتایج به مشکل بر نخورید.

همچنین اعلام نتایج مدارس شاهد را می توان در سامانه پادا نیز مشاهده نمایید. برای مشاهده نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه پادا باید مراحل زیر را طی کرده و نتیجه خود را مشاهده نمایید:

? ابتدا وارد سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir شوید.

? سپس بر روی لینک اعلام نتایج شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ کلیک نمایید.

? در مرحله بعد وارد صفحه جدید شده که باید نام کاربری که همان کد ملی شما می باشد را به همراه رمز عبور خود وارد کرده و وارد ناحیه کاربری خود شوید.

? پس از ورود به ناحیه کاربری بر روی مشاهده نتایج مدارس شاهد کلیک نمایی و نتایج نهایی خود را مشاهده نمایید.

 

 سایت اعلام نتایج

وضعیت لیست ذخیره در مدارس شاهد چگونه است؟

در زمان اعلام نتایج مدارس شاهد دانش آموزان سه نوع نتیجه را مشاهده خواهد کرد:

⏪ افرادی که پذیرفته شده و باید مدارک خود را تحویل مدرسه داده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

⏪ افرادی که به دلایل مختلف پذیرفته نشده اند و باید برای ثبت نام به مدارس دیگری اقدام نمایند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام المپیاد علمی دانش آموزی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

⏪ افرادی که در لیست ذخیره قرار می گیرند که باید منتظر باشند که اگر دانش آموزی در ثبت نام خود انصراف داد، این دانش آموز جایگزین شود.

در صورتی که دانش آموزی از ثبت نام نهایی خود انصراف دهد، پیامکی برای دانش آموز ذخیره ارسال خواهد شد که می تواند برای ثبت نام در مدرسه شاهد اقدام نماید. ایم افراد نیز می توانند از طریق سامانه پادا نیز نتایج خود را مشاهده کرده و از وضعیت خود با خبر شوند.

بنر کال تو اکشن

مشاوره اعلام نتایج مدارس شاهد 1402

زمانی که برای ثبت نام در مدارس شاهد از طریق سامانه پادا اقدام می نماید، توجه نمایید تمامی اطلاعات را صحیح وارد کنید زیرا این اطلاعات از طریق مدیر مدرسه بررسی شده و نتایج آن مشخص می گردد.

سعی کنید در روزهای ابتدایی تمامی مدارک را آماده و در نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز به ارائه آ آنها را بدون مشکل ارائه نمایید.

اگر به دلایل مختلفی مدارک شما تکمیل نباشد، در فرصت یک هفته ای باید تمامی آن ا آماده و به مدرسه ارائه نمایید.

در وارد کردن شماره همراه زمان ثبت نام دقت نمایید تا در دریافت پیامک اعلام نتایج برای شما مشکلی به وجود نیاید.

در زمان اعلام نتایج  ارائه مدارک در مدرسه حضور یکی از والدین الزامی می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با مشاورین خبره ایران تحصیل در ارتباط باشید.

مشاوره شاهد

اخبار پیرامون مدارس شاهد

? پیش ثبت نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد

متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home  نسبت به ثبت نام در پایه‌ اول ابتدایی اقدام کنند. بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

پیش بینی می شود نتایج مدارس شاهد 1402 – 1402 همانند سال گذشته در یک مرحله و به صورت پیامک از سوی مدیر مدرسه به اطلاع دانش آموزان و اولیا برسد. داوطلبانی که پس از دریافت پیامک جزو اسامی پذیرفته شدگان هستند باید با در دست داشتن مدارک لازم برای قطعی کردن ثبت نام خود به مدرسه محل قبولی مراجعه کنند.

خلاصه مطلب

اعلام نتایج مدارس شاهد در سال جاری دستخوش تغییراتی شده و به صورت یک مرحله اعلام می گردد. افراد پس از ثبت نام در سامانه پادا در صورتی که در اولویت ثبت نام بوده و یا مورد پذیرش و تایید قرار بگیرد، پیامکی برای آنها ارسال شده که از طریق آن می توانند ثبت نام خود را نهایی نمایند. همچینی افراد می توانند نتایج خود را از طریق سامانه پادا مشاهده نمایند که روند مشاهده در طول مقاله بیان شده است.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml