مقالات مختلف

شیائومی به دنبال قابلیتی برای غیرفعال‌ کردن تبلیغات گوشی‌

۱۸:۰۱ ۱۶ تير ۱۴۰۳

یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف گوشی‌های شیائومی تبلیغات بسیار زیادی است که در بخش‌های مختلف سیستم نمایش داده می‌شود. غول چینی در سال‌های گذشته تلاش کرده تا حدودی آنها را کاهش دهد، اما همچنان غیرفعال‌ کردن تمام تبلیغات غیرممکن بوده است. خوشبختانه اکنون به نظر می‌رسد شیائو‌می در حال کار روی گزینه‌ای است که نمایش این دسته از تبلیغات آزاردهنده را غیرفعال می‌کند.

وب‌سایت SmartPrix کشف کرده شیائومی روی قابلیتی برای غیرفعال‌کردن تبلیغات سیستم‌عامل HyperOS مبتنی‌ بر اندروید خود کار می‌کند. طبق تصویر منتشر شده، ظاهراً گزینه‌ای با عنوان «Ads in system apps» به تنظیمات گوشی اضافه خواهد شد که به‌ سادگی می‌توان آن را فعال یا غیرفعال کرد.

گزینه جدید شیائومی برای غیرفعال‌کردن تبلیغات سیستمی

اگر این گزارش صحت داشته باشد، شیائومی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات فعلی خود در زمینه گوشی‌های هوشمند را برطرف خواهد کرد.

همچنین این نشریه تأیید کرده که این گزینه جدید روی گوشی شیائومی ۱۳ پرو که نسخه آزمایشی HyperOS روی آن نصب بوده، کشف شده است؛ بنابراین نمی‌توان انتظار داشت این ویژگی در آینده بسیار نزدیک برای تمام گوشی‌ها ارائه شود.

کاربران برای غیرفعال‌ کردن تبلیغات در گوشی‌های شیائومی باید مراحل پیچیده‌ای را در منو‌ها و تنظیمات دستگاه خود انجام بدهند. برای این کار باید چندین گزینه پراکنده در بخش‌های مختلف سیستم را غیرفعال کنند و این فرایند بسیار خسته‌کننده و وقت‌گیر است. همچنین برخی کاربران برای غیرفعال‌کردن تبلیغات از برنامه‌های شخص‌ ثالث استفاده می‌کنند که آنها هم نگرانی‌های امنیتی به همراه دارند.

منبع: دیجیاتو

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  افشای دلیل مرگ برخی افراد در خواب
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml