علمی فرهنگی

آغاز پیش تولیدفصل دوم «چرخ گردون»

«چرخ گردون» نام سریالی کمدی است که فصل اول آن اواخر سال گذشته پخش شد . این سریال را سعید مرادی تهیه‌کنندگی و جواد مزدآبادی هم کارگردانی آن را برعهده دارد. 

قرار است فصل‌های بعدی آن تا نود قسمت نیز ساخته شود. اتفاق خوبی که مرکز سیمرغ به خوبی برای آن گام برداشته است و روی طنز و کمدی که نیاز امروز جامعه است سرمایه‌گذاری کرده و این به نوعی تحسین‌برانگیز است.

مجموعه تلویزیونی «چرخ گردون» که مهمان خانه‌های مردم از قاب شبکه دو سیما بود، ازجمله آثار طنزی است که با نگاهی موشکافانه به موضوع آسیب‌های اجتماعی و مشکلات معیشتی و گرفتاری‌های روزمره مردم و جامعه می‌پردازد.

در این مجموعه شاد و درعین حال عبرت آموز، کارگردان تلاش کرده ضمن حفظ ساختار نمایشی طنز این اثر، به معضلات جامعه و مشکلات روزمره برخی از قشر‌های ضعیف و متوسط جامعه، با نگاهی امروزی بپردازد. 

هر فصل ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای است که فصل اول آن تولید و پخش شده است. پیش تولید فصل دوم این روزها آغاز شده  همچنین به موازات تولید فصل دوم، نگارش فصل سوم مجموعه چرخ گردون  شروع خواهد شد.

نقش‌های اصلی «چرخ گردون» بر عهده حمید لولایی در نقش کریم آشی و علیرضا خمسه در نقش غلام عدسی است. آن‌ها بر سر این که چه کسی حق فروش محصول خود در پارک را دارد، وارد نزاع شدند. کمی بعد صلح برقرار شد، اما همچنان رابطه آن‌ها شکرآب است.

با دیدن «چرخ گردون» مخاطب از حضور بازیگران صاحب نامی همچون علیرضا خمسه و حمید لولایی با آن کارنامه درخشان کمدی، لذت می‌برند و از طرفی حضور بازیگران پیشکسوتی که کمتر این روز‌ها آن‌ها را جلوی دوربین سریال و فیلمی دیده می‌شوند. از همه مهمتر «چرخ گردون» خاطرات خوش این دست بازیگران را برای ما یادآوری می‌کند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  فیلمی با بازی مل گیبسون روی آنتن شبکه نمایش

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml