فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس خاص

saja.medu.ir + ورود به سامانه سجا شاهد و ایثارگران

مدارس شاهد هر سال در بین افراد دارای سهیمه و همچنین افراد معمولی در مقاطع اول ابتدایی و متوسطه اول و دوم ثبت نام می نماید. در سال های گذشته ثبت نام مدارس شاهد تنها برای افراد دارای سهمیه بود ولی در سال های اخیر امکان ثبت نام دانش آموزان عادی نیز فراهم آمده است. افرادی که قصد ثبت نام در این مدارس را دارند، در سال های گذشته از سامانه سجا برای ثبت نام مدارس شاهد استفاده می گردید که برای ورود به سامانه سجا باید وارد به نشانی اینترنتی saja.medu.ir  شده و ثبت نام می کردند. در سال گذشته با توجه به تغییرات رخ داده دیگر از سامانه سجا مدارس شاهد برای ثبت نام استفاده نمی شود و افراد برای پیش ثبت نام باید به سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir مراجعه نمایند. ما در این مقاله قصد داریم سامانه سجا امور شاهد و ایثارگران را به طور کامل برای شما معرفی نمایید. همچنین اگر در خصوص جزئیات ثبت نام دچار ابهام و پرسش می باشید، می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307  تماس گرفته و پرسش های خود را مطرح نمایید. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بنر کال تو اکشن

معرفی سامانه سجا مدارس شاهد saja.medu.ir

سامانه سجا که به معنای سایت​ جامع امور شاهد و ایثارگران می باشد زیر نظر سازمان آموزش و پرورش ایجاده شده است و تا سال گذشته افراد برای ثبت نام مدارس شاهد به این سامانه مراجعه می نمودند که در سال جاری همان طور که بیان شد سامانه سجا مدارس شاهد دیگر وجود نداشته و باید به سامانه پادا مراجعه نمایند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اعلام نتایج مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

سامانه ساجا دارای چند پنل کاربری متفاوت است که در زمان ورود به سامانه سجا مشاهده خواهید کرد که به شرح زیر می باشد:

  پنل کاربری مسئولان

⏪  ثبت نام دانش آموزان

پنل کاربری مدارس

با توجه به اینکه دیگر سامانه ساجا برای ثبت نام مدارس شاهد نمی باشد در حال حاضر تنها این سامانه قسمت پنل کاربری مسئولان فعال می باشد.

همچنین با توجه به تغییرات ایجاد شده در  سامانه سجا و بر اساس اطلاعیه های این سامانه،  پنل مدارس و پنل دانش آموزی نیز تغییر پیدا کرده است.

همچنین توجه نمایید با شروع ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا، سایت ساجا در قسمت پنل دانش آموزی به نشانی  student.saja.medu.ir منقضی شده است و فعلا در دسترس نمی باشد.

برای کسب اطلاع در رابطه با لیست آدرس مدارس شاهد تهران روی لینک کلیک کنید.

 

معرفی سجا📌 برای اطلاع از شرایط مدارس شاهد  بر روی لینک کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد

همان طور که اشاره شد سامانه ساجا مدارس شاهد تا سال گذشته فعال بود و برای ثبت نام مدارس شاهد استفاده می گردید. افراد داوطلب برای ثبت نام ابتدا برای ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir رفته و ثبت نام می کردند.

همچنین افرادی که دارای امتیازات جانبازی سهمیه مدارس شاهد را داشتند ابتدا قبل از ثبت نام وارد سامانه isaarit.isaar.ir می شدند و کد جانبازی را دریافت می نموند تا در زمان ثبت نام وارد سامانه ساجا مدارس شاهد نمایند.

تمامی افراد برای ثبت نام در سامانه ساجا مدارس شاهد اقدام به ثبت نام می نمایند، ابتدا باید تمامی شرایط لازم را داشته و سپس برای ثبت نام اقدام نمایند. برای ورود به سامانه ساجا مدارس شاهد می توانید از لینک زیر نیز استفاده نمایید.

 

برای ورود به سامانه سجا باید مراحل زیر را طی نمایید:

🔷 ابتدا وارد سامانه سجا به نشانی اینترنتی saja.medu.ir شوید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

🔷 سپس بر روی ورود به سامانه کلیک کرده و کد ملی و شماره سریال شناسنامه را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

🔷 سپس تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و در انتها تمامی مشخصات را تایید نمایید.

🔷 در مرحله بعدی باید مدرسه مورد نظر خود را انتخاب کرده و تایید نماید.

🔷 مرحله آخر مربوط تکمیل فرم امتیاز بندی می باشد و در نهایت باید تمامی اطلاعات را ثبت نهایی کرده و رسید ثبت نام را نزد خود نگه دارید.

🔷 همچنین اگر در مراحل ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد، اطلاعاتی را به اشتباه وارد کرده باشید ، می توانید مجدد وارد سامانه شده و آن را ویرایش نمایید.

🔷 قابل ذکر است که ثبت نام سامانه سجا مدارس شاهد دیگر منقضی شده و تنها از طریق سامانه پادا، ثبت نام امکان پذیر می باشد.

📌 برای اطلاع از سایت مدارس شاهد بر روی لینک کلیک نمایید.

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا یا پادا می باشد؟

در سال جاری اگر مشابه به سال گذشته برگزار گردد، سامانه سجا مدارس شاهد فعال نبوده و افراد متقاضی باید برای ثبت نام به سامانه پادا مراجعه نمایند. هنوز اطلاعیه های ثبت نام مدارس شاهد در سال جاری منتشر نشده است. اما پیش بینی می شود که ثبت نام از طریق سامانه پادا به نشانی  pada.medu.ir  خواهد بود.

همچنین سامانه سجا مدارس شاهد و یا سامانه پادا تنها برای مقاطع اول ابتدایی و متوسطه اول و دوم بوده و مقاطع دیگر باید به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام نمایند.

 

سامانه سجا مدارس شاهد

📌 برای اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد بر روی لینک کلیک نمایید.

اخبار پیرامون سامانه سجا 

🔊 همه چیز در مورد مدارس شاهد

مدارسی با کیفیت بالای تحصیل و کمترین هزینه در خدمت تمامی دانش آموزان است، اولویت در مدرسه شاهد با دانش آموزانی است که دارای امتیاز بالاتری هستند، ثبت نام در مدارس شاهد در پایه شروع هر مقطع و میان دوره است به طوری که شامل پایه اول ابتدایی، پایه اول متوسطه یا هفتم، پایه دوم متوسطه یا دهم و میان دوره است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اعلام نتایج مدارس شاهد 1402 + زمان اعلام

در مدارس شاهد (سامانه سجا) فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و پایین‌تر، نوه شهید، برادرزاده و خواهرزاده شهید و همچنین دانش آموزانی که حافظ  قرآن کریم و دارای رتبه‌های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه، استان و کشور هستند یا فرزند کارمندان رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر است می‌توانند ثبت نام کنند. 

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

خلاصه مطلب

سامانه سجا مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir  که مربوط به امور شاهد و ایثارگران است که تا سال گذشته برای ثبت نام مدارس شاهد و همچنین اطلاعیه های ثبت نام مانند زمان، شرایط و .. را اعلام می نمود که  از سال گذشته متقاصیان ثبت نام در مدارس شاهد باید به سامانه پادا مراجعه کرده و ثبت نام نمایند. ما در این مقاله سامانه ساجا و مراحل ثبت آن را بیان نمودیم. اگر پس از مطالعه مقاله دچار ابهام شدید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل با شماره 9099075307  تماس گرفته و مشکلات خود را بیان نمایید و یا در زیر همین مقاله پرسش های خود را مطرح نمایید.

📥 برای دانلود و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک نمایید.📥

 

3.9/5 – (80 امتیاز)

 ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در چه تاریخی انجام می شود؟

 زمان ثبت نام مدارس شاهد مقاطع مختلف با هم متفاوت است و به محض اعلام زمان دقیق، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

برای پیش ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا چه مدارکی لازم است؟

قبل از ورود به سامانه سجا مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه) دانش آموز و اولیا و در صورت استفاده از سهمیه، مدارک احراز هویت از ارگان مربوطه را آماده نمایید.

آیا برای پیش ثبت نام مدارس شاهد باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

خیر، برای ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد نیازی به پرداخت هزینه نیست.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml