مقالات مختلف

کفساب حرفه ای 09195547707 + [تخفیف ویژه 1403]

کفساب کیست ( ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷ )

سال‌ها راجب کفسابی صحبت کردیم، اما راجب افرادی که آن را انجام می‌دهند، کم لطفی شده است، کفساب کیست؟

کفساب با دستگاه تک‌فاز و الماس

کفساب

تعرفه کفساب کار

هزینه و تعرفه کفساب کار بر اساس هر متر مربع می باشد و بر اساس پارامتر های مختلفی قیمت گذاری می شود که مهم ترین آنها نوع سنگ است (متراژ محیط و محل کفسابی از عوامل مهم دیگر هستند) .
در کفسابی هر چه متراژ محیط بالاتر باشد قیمت تمام شده بر اساس متر مربع پایین تر خواهد بود و در متراژهای پایین معمولا قیمت به صورت کلی گفته می شود (در متراژ خیلی پایین، قیمت کفساب کار بر حسب متر حساب نمیگردد) به طور مثال شما شرایط را می گویید و کفساب کار، بسته به نوع سنگ و محل کفسابی قیمتی را پیشنهاد می دهد که مورد توافق طرفین قرار میگیرد. البته قیمت این نوع کفسابی ها معمولا به قدری پایین است که فقط هزینه کارگر و رفت و آمد کفساب کار است.

متخصص تبدیل سنگ مرده به سنگ آیینه‌ای چه ویژگی‌های دارد؟ نقش کفساب در ساب اجرایی چند درصد است؟ کفساب یک فرد با تجربه است که طی سال‌ها کار آموزی و آزمون غلط توانسته است تا مهارت‌های کافی در کفساب را آموخته و تبدیل به یک فرد متخصص در شغل ساب سنگ شده است.

کف ساب

کف ساب متخصص فردی است که از تمامی جوانب سنگ و احتمالات آن آگاه باشد و در هر زمانی بتواند بهترین‌ها را برای هر کفپوشی به ارمغان می‌آورد.

کفساب کیست

اگر کفسابی نکنیم چه اتفاقی میافتد ؟

سنگی که سابزنی نشود ، به مرور زمان با نفوذ آب از بین درز ها و درنتیجه عمر کوتاه سنگ میشود.

کفساب حرفه ای می تواند تمام عیوب سنگها را از جمله لکه، شکستگی، پستی و بلندی سنگها را برطرف کند.

انجام کفسابی باعث افزایش طول عمر سنگ می شود سنگسابی جدا از ظاهر زیبا و یکنواخت و باعث راحتی نظافت سنگ های کف منزل یا ساختمان میشود.

با لایه برداری اولیه تمام خط و خش ها، جرم ها و سیاهی سنگها از بین میرود. همچنین با انجام کفسابی همه کثیفی های حاصل از ریزش عملیات بنایی مانند سیمان رنگ گچ و غیره پاکسازی میشود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  چند روش برای مخفی کردن برنامه‌ها در گوشی اندرویدی

یادمان باشد که متخصص کفساب باید تمامی سنگ و جنس آن را بداند تا بتواند بهترین خدمات کفسابی را برای کفپوش ارائه کند، البته شناخت سنگ یک شبه میسر نمی‌شود و باید سال‌ها تجربه کسب کند.

کفساب متخصص کیست

کفساب خوب چه ویژگی‌های دارد؟

برای اینکه بتوانیم یک فرد مناسب برای پروژه خود استخدام کنیم، مهم است که بدانیم فرد متخصص باید چه ویژگی‌های داشته باشد.

  • داشتن مهارت کافی در کفسابی از ویژگی‌های مهم کفساب است، اما از کجا می‌شود فهمید که یک فرد تجربه کافی را دارد یا خیر.

در ابتدا از نحوه صحبت یک فرد تجربه و مهارت آن تا حدودی مشخص است که آیا تجربیاتی دارد یا خیر اما این برای دانستن جواب سوال ما کافی نیست، از کفساب خود بخواهید تا برای شما یک نمونه کار در قسمت مشخص شده اجرا کند، اگر در همان ابتدا کار بدرستی انجام شود، یعنی فرد مهارت کافی برای انجام کار را دارد.

  • داشتن نیرو و دستگاه مناسب و کافی برای انجام پروژه‌های بزرگ، شاید پروژه‌ای داشته باشید که باید سریع‌تر آن را تمام کنید، برایتان مهم است که این کار با دستگاه و نیروی کار زیاد در سریع ترین زمان انجام شود، کفساب خوب نیرو و دستگاه کافی برای انجام هر کاری در مدت زمان کوتاه را دارد، چرا که در انجام چند ساله این کار برایش مهم بوده که کار و ابزار خود را ارتقا دهد، که همان یکی از ویژگی های کفساب خوب است.

کفساب خوب چه ویژگی های دارد

  • ابزار ولقمه‌های اورجینال را بشناسد و از آن غنی باشد، در کفسابی پنجاه درصد متخصص بودن و تجربه آن است، اما پنجاه درصد دیگر داشتن ابزار و لقمه مناسب برای انجام کار است، شما هرچقدر هم باتجربه باشید، نمی‌توانید بدون داشتن لقمه مناسب سنگ با براق کنید، درواقع ساب خوب با لقمه خوب انجام می‌شود، کفساب‌ خوب باید به اندازه کافی ابزار ساب را در اختیار داشته باشد.
  • شناخت تمامی سنگ‌ها از ویژگی‌های یک کفساب متخصص است.
  • دانستن نام تمامی رزین و اپوکسی‌ها و تشخیص مناسب ترین آن برای اجرا روی کفپوش مورد نظر، شناخت تمامی مواد بندکشی و اصل بودن آن‌ها
  • خوش قول بودن، در هرکاری و در زندگی انسان‌ها یکی از ویژگی مهم است، در کفسابی نیز مهم است که فرد متخصص در زمان که قول می‌دهد سرکار حاضر شده و کار را در زمان مناسب انجام دهد.
  • انجام کار درست با قیمت مناسب، در هر شغلی مهم ترین دغدغه مصرف کننده قیمت آن است، چرا که کار اصولی و درست باید با قیمت درست و مناسب آن انجام شود، در کفسابی نیز یکی از ارکان اصلی آن قیمتش است.
  • -خوش اخلاق بودن، کفساب کیست؟ کفساب کسی است که باید با متقاضی و کارفرمای خود به درستی برخورد کند، چرا که برخورد مناسب با مشتری در هر زمینه‌ای از ارکان اصلی آن است.
  •  انجام کار طبق توافق و اضافه نکردن قیمت در وسط کار، از بخش‌های مهم کفسابی اجرای کار بدون اضافه کردن ناگهانی قیمت آن است، کفساب باید به قرارداد خود، که چه به صورت شفاهی و چه کتبی عقد شده است پایبند باشد کار را مطابق با توافق اولیه انجام شود.
  •  نظافت کار پس از اتمام آن، یکی از موضوعاتی که در رابطه با کفسابی مورد بحث است، آیا کفساب کیست؟ باید محیط را پس از کفسابی نظافت کند یا خیر، این موضوع هیچ اجباری برای متخصص ندارد و انجام آن وظیفه یا قرارداد کفساب نیست، اما برای اینکه یک نفر بخواهد متمایز باشد می‌تواند این کار را انجام دهد تا کارش به نحو احسن انجام شده و بیشتر به چشم بیاید، چرا که وقتی کفپوش برق می‌زند اما درو دیوار کثیف باشد کار زیاد به چشم نخواهد آمد.
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  چرا بعد از ورزش چاق می شویم؟

سنگساب کیست

شناخت کفساب متخصص

کفساب کیست و شناخت آن چگونه است؟
فرد کفساب دوبخش دارد یکی شناخت آن و یکی مهارت آن، کفساب خوب را در بالا برای شما شرح دادیم، اما کفساب متخصص کار را با یک نگاه ساده به شما شرح می‌دهد، قیمت دقیق آن و نوع ساب مورد نیاز را در ابتدای امر به شما می‌گوید.

درنظر داشته باشید که کفساب متخصص سال‌ها زمان و وقت صرف کرده تا آن را یاد بگیرد پس هر فردی که کفسابی می‌کند متخصص نیست، در هر زمینه‌ای متخصصان باید برگزیده شوند تا فرقی بین کسی که فرچه می‌زند و با کسی که تخصص ساب دارد باشد.

کفساب متخصص در هر جایی که باشد ساب و لایه برداری اصولی را به نظافت و شستشوی سنگ ترجیح می‌دهد.

اموختن شغل کفساب

بهترین کفساب کیست

آموزش کفساب شدن

بهترین کف ساب در تهران

درآمد کفساب چقدر است

یکی از مهمترین سوالاتی که از من در این رابطه با اینکه کف ساب چقدر درآمد دارد یا درآمد شغل کفسابی چقدر است رسیده می‌شود.

کف ساب شغلی است که به مرور زمان درآمد آن افزایش می‌یابد اما افزایش درآمد کفساب به این صورت است که شما تمام مشتریان خود را از راضی نگه داشته و با آنها در پروژه‌های متعدد همکاری داشته باشید.

یعنی مشتری مداری در شغل کفساب بسیار مهم است اگر بتوانید کارفرماهای خود را حفظ کرده و در پروژه‌های بعدی با آنها همکاری کنید مطمئناً درآمد شما به مرور زمان بالاتر خواهد رفت.

درامد کفساب

در سال ۱۴۰۲ که تمام شد و وارد سال ۱۴۰۳ شدیم لیستی از موفق‌ترین کفساب‌ها که به صنف این خدمات مراجعه کرده بودند با توجه به درآمدی که در یک سال گذشته کسب کرده بودند به شرح ذیل است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اولین داروی رشد مجدد دندان به زودی روی انسان آزمایشمی‌شود

کفساب جناب آقای میم،ر که طی یک سال گذشته تنها یک ماه تعطیلی داشته و ۱۱ ماه سال را به صورت تمام وقت و تمام روز به جز ایام تعطیل کار کرده است در این یک سال درآمد ۱۰۰ میلیونی داشته است.

یعنی برای هر ماه ۸ میلیون و سیصد هزار تومان مطمئناً یک درآمد خوب و قابل قبول برای یک فرد کفساب است.

همچنین نفر دوم لیست ما آقای ز،م که طی یک سال گذشته تنها دو ماه از سال را بیکار بوده درآمدی ۸۰ میلیونی داشته است یعنی برای هر ما ۶ میلیون و ششصد هزار تومان.

اگر شما هم علاقمند به شغل کفساب هستید می‌توانید با شماره‌های داخل سایت با کف نیل در ارتباط باشید تا در دوره‌های ثبت نام آموزش کفسابی به صورت پیشرفته ثبت نام کرده و از خدمات ویژه آن بهره‌مند شوید.

کف ساب در تهران

سخن پایانی

در هرشغلی افراد سودجو وجود دارد، توجه داشته باشید که با صحبت‌های همچون کفسابی ارزان و کفسابی عالی با قیمت مناسب در دام افراد سودجو نیافتید کفسابی یک کار زمان براست که با لقمه‌های اصلی باید انجام شود، و کار یک ساعت دوساعت نیست، مگر اینکه بخواهید سنگ را شستشو دهید.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml