فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارسمقالات مختلف

کشف انواع نوشت‌افزار قاچاق از اتوبوس مسافربری در شهرستانشازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: یک‌هزار و ۴۵۳ عدد انواع نوشت‌افزار و لوازم تزئینی قاچاق به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال امروز از یک دستگاه اتوبوس مسافربری کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ عبدالرضا جودکی افزود: در ادامه طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان شازند در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان یک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد هزار و ۴۵۳ عدد انواع لوازم التحریر و لوازم تزئینی قاچاق و فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در برآورد انجام شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش کالاهای کشف شده در حدود سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ارزیابی شد.

سرهنگ جودکی با اشاره به دستگیری راننده خودرو در این رابطه اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

کشف بیش از هشت میلیارد ریال کالای قاچاق در اجرای دهمین طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی از توقیف چهار دستگاه خودروی شوتی و کشف بیش از هشت میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در اجرای دهمین طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اراک خبر داد.

سرهنگ «محمدعقیل سلگی»در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی مرکزی در دهمین مرحله از طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت برخورد با قاچاق کالاهای ممنوعه و خودروهای تیز رو( شوتی) موفق به شناسایی و توقیف ۴ دستگاه خودروی شوتی در سطح محورهای مواصلاتی اراک شدند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  برگزاری آزمون‌های پیشرفت تحصیلی در مدارس غیردولتی

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی مأموران از خودروهای مذکور،۲ هزار و ۵۱۶ ثوب پوشاک، چهارهزار و ۸۰۰ عدد لوازم آرایشی،سه هزار عدد انواع بلوریجات، ۶۲۷ کیلوگرم خشکبار، ۵۹۳ عدد نوشابه انرژی زا و چهار هزار و ۶۲۰ بسته انواع تنقلات و مواد خوراکی قاچاق، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در پایان با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در این طرح عملیاتی از سوی کارشناسان بیش از هشت میلیارد ریال برآورد شده است افزود: هشت متهم دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml