اقتصادی

پیام همدردی جامعه جهانی تعاون در پی شهادت رئیس جمهور و هیات همراه

در پی شهادت خادم مردم ایران رئیس جمهور فقید، محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان جامعه جهانی تعاون متشکل از اتحادیه های جهانی تعاون(ICA)، دفتر آسیا و اقیانوسیه (ICA)، روسای سازمان های ملی تعاون کشورهای چین، روسیه، ترکیه، هند، مالزی، کانادا، بلغارستان، بلژیک و ژاپن، ضمن ابراز همدردی با ملت ایران به ویژه جامعه بزرگ تعاون ایران، از طریق ارسال پیام و نامه های جداگانه این ضایعه تاسف بار را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت اتحادیه جهانی تعاون(ICA)

از طرف ICA به شما، ملت ایران و به ویژه جنبش تعاون تسلیت عرض می کنم. از دست دادن رهبران سیاسی شما که شامل( رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و همراهان آنها است) در ابعاد مختلف یک اتفاق دردناک است.

ICA در این عزای پیش آمده متحدانه کنار شما ایستاده و برای شما به عنوان رهبر نهضت تعاون ملی ایران آرزوی قدرت و درایت در زمینه ی هدایت مردم ایران و پیشرفت آنها با هدف ایجاد رفاه و آرامش برای همه خواهد داشت.جنبش تعاون در این روزهای سخت در کنار شما ایستاده است.

پیام تسلیت دیمیتری زوبوف رئیس سازمان ملی تعاون روسیه

اطلاع از درگذشت نابهنگام هشتمین رئیس جمهور ایران حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به همراه وزیر محترم امور خارجه این کشور جناب آقای حسین امیرعبداللهیان و دیگر مقامات عالی رتبه ایران در سقوط هلیکوپتر بسیار تکان دهنده بود.

جناب آقای رئیسی واقعاً شخصیت برجسته ای بود و همیشه به عنوان شخصیت اصلی دستگاه اجرایی ایران، سیاستمدار خردمند و با تجربه و البته متحد قابل اعتماد و دوست واقعی روسیه در خاطر ما باقی خواهد ماند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  مردم استان‌های جنوبی برای احتمال وقوع سیل آمادهباشند

من از طرف خودم و همکارانم به شما تسلیت عرض می کنم. در این دوران سخت، ما در کنار مردم ایران همدردی خواهیم کرد.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml