علمی فرهنگی

پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها

مرکز پویانمایی صبا در ایام منتهی به انتخابات، آثاری متفاوت و اثرگذار را در قالب پویانمایی برای پخش از شبکه‌های مختلف سیما تدارک دیده است.

پویانمایی «ماجرا‌های آقای شهروندی» به تهیه کنندگی شهرام شیرزادی در ۱۰ قسمت ۲ دقیقه ایی و با تکنیک دوبعدی تولید شده است.

محور‌های این پویانمایی عبارتند از چگونگی یک انتخاب درست در زندگی، اهمیت انتخابات درست و آگاهانه از منظر وظیفه شهروندی، مزایای مشورت کردن و نقش خانواده در انتخاب درست و بهتر، استفاده از مشاور در تصمیم گیری ها، فریب نخوردن در فضای مجازی، تاثیر حضور مردم در آینده جامعه و …… است.

پویانمایی «آقا معلم و بچه ها» به تهیه کنندگی داوود حدیثی است. این انیمیشن در ۱۳ قسمت ۲ دقیقه‌ای و با تکنیک کات اوت تهیه شده و محور‌های اصلی آن شامل: بیان شرایط یک انتخابات سالم اعم از الزامات حضور در انتخابات، فضای انتخابات سالم، شرایط انتخاب کننده سالم، شرایط انتخاب شونده سالم، انتخابات یکی از اصول اساسی برای حفظ انسجام ملی و امنیت ملی است.

پویانمایی «شکرستان» که به تهیه کنندگی مسعود صفوی برای مخاطب عام، به تعداد ۱۳ برنامه ۲ دقیقه‌ای با موضوع انتخابات ساخته شده است و در برگیرنده، موضوعاتی از جمله انتخابات و بیان مباحثی همچون چگونگی تبلیغات انتخاباتی کاندیداها، بررسی عوامل تأثیرگذار بر رفتار انتخاباتی مردم، احترام و حفظ حرمت کاندیداها، بیان مطالبات مردم و … است.

مجموعه پویانمایی‌های تولید شده در قالب یک بسته برای پخش از شبکه‌های سیما تدارک دیده است که به تدریج پخش خواهد شد.

«انتخاب من» به تهیه کنندگی مریم گودرزی در ۲۵ قسمت ۴ دقیقه و با تکنیک سه بعدی تولید شده است. این مجموعه درباره شخصیتی است که یاد می‌گیرد چگونه در اجتماع و خانواده زندگی کند و حق انتخاب داشته باشد و وله‌های انتخابات این مجموعه هم با ۲۲ قسمت ۲ دقیقه‌ای با تکنیک سه بعدی ویژه انتخابات تهیه و تولید شده است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  بازی‌های خوب و شیرین در خجالت نکش ۲

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml