فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس خاص

ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برای دانش آموزانی که ثبت‌نام اینترنتی خود را از طریق سایت پادا انجام داده اند اما قصد ویرایش آن ها را دارند، امکان پذیر می باشد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اطلاعات خود را در زمان نام نویسی اینترنتی به درستی در سامانه مربوطه وارد کنند. دانش آموزانی که بعد از تکمیل مراحل نام نویسی متوجه می شوند برخی اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اند، می توانند مجدد وارد سایت پادا شوند و اطلاعات خود را تصحیح کنند. در ادامه این مطلب به زمان و نحوه ویرایش ثبت نام مدارس شاهد 1402 – 1403 پرداخته ایم.

ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

آنچه در ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در سامانه پادا اهمیت دارد، این است که متقاضیان اطلاعات خود را به درستی در سامانه وارد کنند. چنانچه دانش آموزان پس از تکمیل کردن اطلاعات خود متوجه شوند که برخی اطلاعات را به اشتباه وارد کرده اند، بایستی قبل از اتمام مهلت نام نویسی اینترنتی مدارس شاهد، نسبت به ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اقدام نمایند. برای ورود به سایت پادا کلیک کنید.

توصیه می شود به منظور جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه، متقاضیان دفترچه راهنمای مدارس شاهد را به دقت مطالعه کنند و پس از اطلاع از نحوه امتیاز بندی، مدارک لازم و … اقدام به ثبت‌نام کنند. بهتر است دانش آموزان و اولیای گرامی آن ها پس از تکمیل اطلاعات نیز چندین بار فرم تقاضانامه اینترنتی را بررسی کنند و در صورتی که اشتباهی در آن وجود نداشت، اطلاعات را تکمیل کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

زمان ویرایش ثبت نام شاهد 1402 – 1403

همزمان با شروع مهلت ثبت‌نام مدارس و قبل از اتمام مهلت نام نویسی، متقاضیان می توانند نسبت به ویرایش ثبت نام مدارس شاهد خود اقدام کنند. دانش آموزی که پس از ثبت‌نام متوجه شود، موردی را در فرم تقاضانامه اینترنتی به اشتباه وارد کرده است، مجاز به ویرایش فرم ثبت نام شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ قبل از اتمام مهلت نام نویسی خواهد بود. در ادامه به زمان اصلاح اطلاعات اشاره کرده ایم.

پایه تحصیلی زمان ویرایش
اول ابتدایی تاکنون اعلام نشده است.
پایه هفتم دوره اول متوسطه تاکنون اعلام نشده است.
پایه دهم دوره دوم متوسطه تاکنون اعلام نشده است.

به محض اعلام زمان ثبت‌نام اینترنتی در سامانه پادا و به دنبال آن مشخص شدن زمان ویرایش ثبت نام شاهد 1402 – 1403 جدول فوق را بروزرسانی کرده و زمان دقیق ویرایش برای هر پایه تحصیلی را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

در سال های گذشته که ثبت‌نام مدارس شاهد از طریق سایت سجا انجام می شد، تصحیح اطلاعات ثبت نامی نیز از طریق سایت سجا امکان پذیر بود. با توجه به اینکه از سال گذشته متقاضیان باید جهت ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم به سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کنند، ویرایش ثبت نام مدارس شاهد 1402 – 1403 نیز از طریق این سامانه امکان پذیراست. در ادامه این مطلب به نحوه تصحیح اطلاعات در مقاطع تحصیلی مختلف پرداخته ایم.

✅ مراجعه به سایت ثبت نام پادا pada.medu.ir

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  زمان برگزاری المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

✅ انتخاب گزینه ثبت نام مدارس شاهد

✅ وارد کردن اطلاعات مورد نیاز مانند کدملی دانش آموز و والدین

✅ بررسی فرم نام نویسی پر شده و ویرایش ثبت نام شاهد در صورت نیاز

✅ تایید مجدد و مشاهده متن تکمیل ثبت نام که منزله اتمام ویرایش می باشد

راهنما تصویری

دسترسی به فرم ویرایش ثبت نام شاهد مشابه نحوه ثبت نام آن می باشد که در ادامه به صورت گام به گام مراحل آن را ارائه کرده ایم.

1️⃣ به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا) به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ در صفحه ایجاد شده، بر روی گزینه ” ثبت نام مدارس شاهد ” کلیک نمایید.

ثبت نام شاهد پایه اول

3️⃣ اطلاعات خواسته شده شامل کد ملی پدر، موبایل پدر، کد ملی مادر دانش آموز و کد ملی دانش آموز را مطابق تصویر زیر وارد کنید س از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه “ جستجو ” کلیک نمایید.

 پایه اول

4️⃣ پس از وارد شدن به صفحه جدید، فرم تقاضانامه اینترنتی برای مقطع اول ابتدایی نمایش داده می شود که داوطلب می تواند ویرایش ثبت نام مدارس شاهد را انجام دهد و در نهایت بر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک نماید.

مشاوره مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از آنجایی که ثبت نام مقاطع اصلی شامل پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام شاهدانجام می شود، متقاضیان و همچنین اولیای آن ها باید دقت داشته باشند که در زمان ثبت نام اینترنتی ، اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل کنند تا اشتباهی در این مسیر رخ ندهد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام میان پایه مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

توصیه می شود که پس از تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی، متقاضیان چندین بار فرم مربوطه را بررسی کنند تا اگر خطایی رخ داده است و اطلاعاتی را به اشتباه وارد کرده اند، ویرایش ثبت نام مدارس شاهد را انجام دهند. لازم است اشاره کنیم در صورتی که متقاضیان تا قبل از اتمام مهلت ثبت نام مدارس شاهد، اطلاعات خود را ویرایش نکنند، پس از این بازه زمانی نیز فرصت مجددی برای اصلاح اطلاعات وجود نخواهد داشت و فرم تقاضانامه ای که اطلاعات آن اشتباه درج شده است، باطل خواهد شد.

در صورت داشتن سوال پیرامون ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021تماس بگیرید.

 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید.

 

سوالات متداول

آیا متقاضیان می توانند نسبت به ویرایش ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنند؟

بله، تمامی متقاضیان مجاز هستند قبل از اتمام ثبت نام، اگر قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارند، اقدام نمایند.

ویرایش ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از طریق چه سایتی چه امکان پذیر است؟

ویرایش ثبت نام شاهد از طریق سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” امکان پذیر است.

نحوه تصحیح ثبت نام مدارس شاهد به چه صورت است؟

در متن مقاله فوق به نحوه ویرایش اطلاعات اشاره کرده ایم.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml