مقالات مختلف

هر آنچه باید درباره ویژگی My Week در Google Photos بدانید

برای یک تجربه تعاملی‌تر از Google Photos آماده شوید، زیرا تحقیقات جدید در مورد آخرین به روز رسانی این برنامه نشان می‌دهد که ویژگی شایعه شده “My Week” می‌تواند به شما و دوستانتان اجازه دهد که عکس‌ها و ویدیو‌های به اشتراک گذاشته شده را “لایک” کنید که این تغییر بزرگی برای Google Photos به شمار می‌رود و به شما کمک می‌کند تا خاطرات خاص خود را سازماندهی و بازیابی کنید.

از ماه فوریه، ویژگی My Week به عنوان روشی جدید برای به اشتراک گذاشتن نکات برجسته زندگی روزمره شایع شده است، به گونه‌ای که این قابلیت امکان می‌دهد تا به جای ارسال عکس‌ها یا ویدیو‌های فردی به یک چت گروهی، مجموعه‌ای از بهترین لحظات خود در هفته گذشته را ارائه و مستقیماً برای مخاطبین انتخابی خود ارسال کنید.

این ویژگی به موضوع لایک کردن عکس‌ها و ویدیو‌ها ابعاد کاملاً جدیدی می‌افزاید، زیرا PiunikaWeb ارجاعات نمادین خاصی را به نمایش گذاشته است که این عملکرد را پیشنهاد می‌کند، و به نظر می‌رسد که شما می‌توانید با عکس‌ها و ویدیو‌های به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان و خانواده خود تعامل داشته باشید. 

دفعه بعد که عکس یا ویدیویی می‌گیرید که ارزش اشتراک‌گذاری را داشته باشد، می‌توانید با استفاده از My Week به راحتی آن را در به‌روزرسانی هفتگی خود بگنجانید و عکس‌العمل‌های مثبت عزیزانتان را ببینید که این موضوع گوگل فوتو را جذابتر می‌کند.

به خاطر داشته باشید که “My Week” هنوز در دست توسعه است، و مشخص نیست که گوگل چه زمانی به طور رسمی آن را منتشر خواهد کرد، به علاوه، عملکرد آن ممکن است بین آنچه اکنون در کد موجود است و آنچه در واقع در هنگام انتشار برای عموم گنجانده شده است، تغییر کند. 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  کوالکام از تراشه‌های جدید خود با مصرف انرژی بهینه و قدرتبیشتر رونمایی کرد

این نگاه گذرای اولیه نشان می‌دهد که Google Photos به دنبال تعاملی‌تر کردن تجربه اشتراک‌گذاری است، که می‌تواند خطوط فاصله بین یک آلبوم عکس شخصی و یک شبکه اجتماعی کوچک را برای نزدیک‌ترین حلقه شما محو کند. در هر صورت باید منتظر باشیم تا ببینیم چه زمانی این ویژگی راه اندازی خواهد شد وکاربران Google Photos چگونه از آن استفاده خواهند کرد.

منبع: Youm۷

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml