علمی فرهنگی

نیازمند یاد شهدا و جهاد تبیین در جبهه رسانه‌ای هستیم

۱۶:۵۳ ۱۸ تير ۱۴۰۳

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در آیین رونمایی از یادمان شهدای معاونت سیما گفت: این یادمان قبل از شروع برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات آماده شده بود و همکاران ما به برکت خون شهیدان و با اتکا به صداقت، پاکی و سربلندی همین شهدا بود که از عهده ایفای وظیفه سنگینی که باید در این ایام انجام می‌دادند برآمدند که رضایت نایب امام زمان (عج) را نیز در پی داشت. 

وی افزود: شاید همکاران ما مطلع نبودند که این رسانه پرافتخار، ارزشمند و انقلابی ۱۶۸ شهید تقدیم نظام کرده است؛ اما احصا و گردآوری اطلاعات شهدای گرانقدر رسانه ملی باهمت اداره‌کل روابط‌عمومی و سایر بخش‌ها انجام شد و برای ما لازم است که همواره عملکرد و منش خیل عظیم شهدای افتخارآفرین دفاع مقدس و مدافع حرم را الگو قرار دهیم. 

جبلی عنوان کرد: سنگینی بار مسئولیت را بر گردنمان احساس می‌کنیم؛ احیای یاد و نام امام و شهدا و آنها که گمنامی را برشهرت ترجیح دادند و آنها که عزیزترین نعمت خداوند که جانشان بوده را بر زندگی ترجیح دادند. امروز نیازمند یاد شهدا و جهاد تبیین در جبهه رسانه‌ای هستیم.

وی بیان کرد: در نظر داشته باشیم شهدای سربلندی که امروز افتخار میزبانی از خانواده‌های گرامی‌شان را در این مراسم داریم و این هزار و اندی شهدای نظام تک تک آنها چشم انتظار و نگران ما هستند تا روزی به آنها ملحق شویم.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  برنامه‌های مربوط به محدود کردن گرمایش زمین ضعیف است
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml