فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس نمونه دولتی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ –۱۴۰۳

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را درادامه شرح داده‌ایم. وزارت آموزش و پرورش برای ورود دانش آموزان به این مدارس در مقطع دهم و دوره دوم متوسطه، آزمونی را با عنوان آزمون نمونه‌دولتی برگزار می‌کند. داوطلبانی که در تاریخ های مشخصی در این آزمون ثبت نام کرده‌اند، بایستی پیش از حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. چرا که به همراه داشتن این کارت الزامی است. در ادامه این مطلب به منظور راهنمایی دانش آموزان عزیز و والدین گرامی مطالبی پیرامون نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 ارائه کرده ایم.

در ابتدای این مطلب پیشنهاد میکنیم مقاله ثبت نام مدارس نمونه دولتی منتشر شده در سایت مدارس را مطالعه فرمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

در سال های گذشته کارت ورود به جلسه به صورت استانی منتشر می‌شد و داوطلبان باید به سایت استان خود مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه را دریافت می‌کردند. اما در سال 1402 آزمون به صورت یکپارچه برگزار می‌شود و سایت دریافت کارت ورود به جلسه نیز my.medu.ir می‌باشد.

آزمون زمان دریافت کارت سال 1402
نهم به دهم ۴ تیرماه ۱۴۰۲ ۹ تیرماه ۱۴۰۲

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت آزمون نمونه دولتی و اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی در تاریخ مشخص نسبت به دریافت‌کارت خود اقدام نمایند. پس از دریافت کارت ورود به جلسه برای مهر کارت به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

راهنما تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

1️⃣سایت my.medu.ir را در مرورگر جستجو کرده و وارد سایت شوید.

2️⃣نقش دانش آموز را انتخاب کرده و کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز را وارد کنید.

3️⃣در این مرحله حوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در صفحه اصلی بر روی گزینه نمونه دولتی کلیک کنید.

4️⃣کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت کرده و آن را پرینت بگیرید.

زمان دریافت کارت

لینک و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1402 – 1403 چند روز قبل از برگزاری آزمون نمونه‌دولتی در سایت های استانی ثبت نام فعال می‌شود. داوطلبان موظف هستند در تاریخ های مقرر به سایت my.medu.ir مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.

در کارت آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اطلاعاتی همچون زمان و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی، مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی درج شده است. همه این اطلاعات برای حضور داوطلب در جلسه آزمون نیاز است.

مشاوره نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

✅ نکته اول: بهتر است داوطلبان در روزهای ابتدایی مهلت نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 کارت خود را از سایت های مربوطه دریافت کنند. تا در صورتی که در کارت و اطلاعاتشان مغایرتی وجود داشت، بتوانند نسبت به رفع آن اقدام کنند.

✅ نکته دوم: همراه داشتن کارت آزمون نمونه دولتی از ملزومات شرکت در جلسه آزمون می باشد. چنانچه داوطلبی این کارت را به همراه نداشته باشد و یا اطلاعات مندرج در آن با اطلاعات شخصی داوطلب مغایرت داشته باشد، از شرکت وی در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  هر آنچه که باید در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی بدانید

سوالات متداول

  1. زمان دریافت کارت در چه تاریخی می باشد؟

    کارت ورود به جلسه آزمون چند روز پیش از برگزاری منتشر می شود. طبق اطلاعیه ها کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ ۳وم تیر ماه منتشر می‌گردد.

  2. برای دریافت کارت آزمون نمونه دولتی چه باید کرد؟

    باید به سامانه my.medu.ir مراجعه کرده و کارت خود را از این سامانه دریافت کنید.

  3. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی به چه صورت میباشد؟

    سایت دریافت کارت ورود به جسله my.medu.ir می‌باشد که در متن مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی را شرح داده ایم.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml