فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس تیزهوشانمدارس نمونه دولتی

نحوه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

نحوه ثبت نام تیزهوشان۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چگونه است؟ دانش آموزان واجد شرایط می توانند در موعد مقرر به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir جهت انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کنند. متقاضیان پس از واردکردن اطلاعات خواسته‌ شده‌، می توانند فرم های لازم را تکمیل‌ کرده و مدارک خواسته‌ شده‌ را بارگذاری نمایند. در ادامه جزئیات بیشتری از نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 را آورده‌ ایم. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می‌توانید با مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

ثبت نام در آزمون تیزهوشان برای هر دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم، به صورت اینترنتی انجام می‌ شود. در سال های گذشته مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق سایت ” pada.medu.ir ” صورت می گرفت. در سال گذشته تغییراتی در نحوه ثبت نام تیزهوشان اعمال شد و همه داوطلبان متقاضی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم باید به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه نمایند. 

به طوری که متقاضیان می توانند پس از ورود به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش اطلاعات خواسته‌ شده‌ را وارد کنند. سپس بعد از پرداخت هزینه آزمون، ثبت نام خود را نهایی نمایند. متقاضیانی که در این مرحله نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نام نویسی خود را تکمیل می کنند، می توانند در موعد مقرر با دریافت کارت ورود به جلسه، در جلسه آزمون تیزهوشان شرکت کنند.

 

مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 – 1404

دانش آموزان واجدالشرایط ورود به مدارس سمپاد، باید در بازه زمانی اعلام شده‌ به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. سپس از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان اقدام به درج اطلاعات خواسته‌ شده‌ و همینطور پرداخت هزینه برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نمایند. در ادامه به شرح نحوه ثبت نام تیزهوشان به صورت کلی می پردازیم.

✅مراجعه به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  تأثیر مدارس تیزهوشان در زندگی دانش‌آموزان

✅وارد کردن کد ملی و شماره سریال ۶ شناسنامه

✅تکمیل فرم ثبت نام 

✅پرداخت هزینه ثبت نام

 

راهنما تصویری نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان

به منظور راهنمایی شما عزیزان، در ادامه مراحل نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 را آورده‌ ایم.

1️⃣ به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” my.medu.ir ” مراجعه کنید.

جهت ورود مستقیم به سایت بر روی لینک کلیک کنید.

2️⃣ برای ورود به سایت کد ملی و شماره سریال ۶ رقمی شناسنامه و عبارت امنیتی را وارد کنید.

نحوه ثبت نام تیزهوشان

 

 

3️⃣ از میان گزینه های نمایش داده‌ شده‌، بر روی گزینه ” آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ” کلیک نمایید.

4️⃣ در این مرحله ثبت نام آزمون تیزهوشان فرم ثبت نام را به صورت کامل و دقیق تکمیل نمایید.

5️⃣ در این گام نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایید و این گونه فرآیند نام نویسی خود را تکمیل کنید.

6️⃣ دسته ای از متقاضیان که در این مرحله نحوه ثبت نام تیزهوشان هزینه شرکت در آزمون را پرداخت کنند، مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و همینطور شرکت در جلسه آزمون خواهند بود.

 

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت همگام 

متقاضیان آزمون تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم بایستی توجه داشته باشند که علاوه بر سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان my.medu.ir امکان ثبت نام از طریق سامانه همگام نیز وجود دارد. اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و ثبت نام از طریق سایت همگام را دارید، نحوه ثبت نام تیزهوشان در سایت همگام در ادامه به آن اشاره کرده ایم، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنید.

1️⃣ وارد سامانه همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir شوید و از منوی بالای سمت راست بر روی ” ورود ” کلیک کنید.

سامانه همگام

 

2️⃣ در این مرحله نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان بایستی که در کادر های نمایش داده شده، ” کد ملی ” و ” رمز ورود ” خود را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کنید. (دانش آموزان بایستی رمز عبور ورود به سامانه همگام را از مدیر مدرسه خود دریافت کنند)

نام کاربردی همگام

 

3️⃣ در این مرحله باید در مقابل نقش خود ” دانش آموز ” و نام سازمان ” نام مدرسه ” خود را ثبت کنید و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک نمایید.

4️⃣ در این صفحه امکانات مختلف سامانه همگام نمایش داده می شود، که برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان کافی است بر روی گزینه ” استعدادهای درخشان ” کلیک نمایید و مراحل نام نویسی خود را در سایت ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403 خود را طی کنید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

🔺نکته: توجه داشته باشید که نحوه ثبت نام تیزهوشان در حال حاضر در سایت مای مدیو انجام می‌شود و توصیه مشاوران دانتل کو این است که به منظور سهولت کار برای ثبت نام آزمون از طریق این سامانه اقدام نمایید. در صورت مشکل در فرایند ثبت نام می‌توانید از مشاوران دانتل کو کمک گرفته و یا فرایند نام نویسی خود را به آنان واگذار نمایید.

 

تفاوت نحوه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

در برخی از دانش آموزان این ابهام به وجود می‌آید که آیا نحوه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم با نهم به دهم تفاوتی دارد یا خیر. دانش آموزان باید بدانند که نحوه ثبت نام برای هر دو دسته متقاضی آزمون تیزهوشان یکسان است. هر دو آزمون در سایت مای مدیو و با روش مشخصی انجام می‌شود. 

تنها توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب لینک و تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام، نوع آزمون مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا با مشکلی در فرایند ثبت نام و قبولی آزمون مواجه نشوید. در صورت بروز مشکل می‌توانید از مشاوران مجموعه دانتل کو کمک بگیرید. 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

مراحل بعدی شرکت در آزمون

ثبت نام اولین گام برای ورود به مدارس تیزهوشان است. سایر مراحل نیز مهم هستند که باید نسبت به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت. مراحل بعد از نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان: متقاضیان برای دوره اول و دوم متوسطه موظف به دریافت کارت ورود به جلسه هستند. این کارت جهت شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان مورد استفاده قرار می‌گیرد. حدود یک هفته قبل از برگزاری آزمون می‌توان به این کارت دسترسی داشت. ناگفته نماند که این کارت تنها برای افرادی در دسترس خواهد بود که هزینه ثبت نام را طبق نحوه ثبت نام تیزهوشان پرداخت کرده باشند.

شرکت در آزمون تیزهوشان: آزمون تیزهوشان به طور یکپارچه در سراسر نقاط کشور برگزار می‌شود. داوطلبان باید با همراه داشتن کارت ورود به جلسه در حوزه امتحانی خود حضور داشته باشند.

اعلام نتایج آزمون: پس از اینکه آزمون تیزهوشان برگزار شد، نتیجه عملکرد داوطلبان توسط سازمان پذیرش استعدادهای درخشان اعلام خواهد شد. در این مرحله متقاضیان می‌توانند از پذیرش و یا عدم پذیرش خود آگاه شوند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام مدارس سمپاد مهارتی

ثبت نام نهایی تیزهوشان: متقاضیان پذیرفته شده در آزمون باید ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند. برای تکمیل ثبت نام تیزهوشان می‌بایست به محل مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرد و مدارک ثبت نام تیزهوشان را ارائه داد.

 

مشاوره نحوه ثبت نام تیزهوشان 1403 – 1404

پذیرش دانش آموزان در مقاطع هفتم و دهم در مدارس تیزهوشان، فقط از طریق آزمون و همینطور کسب حدنصاب تعیین‌شده امکان پذیر است. آزمون ششم به هفتم یک آزمون استعداد تحصیلی نیست و در قالب یک آزمون هوش برگزار می شود. این در حالی است که آزمون نهم به دهم دارای دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است. 

همانگونه که در مقاله نحوه ثبت نام تیزهوشان مطالعه کردید، برای تکمیل مراحل باید به سایت پادا مراجعه کنید. سپس از این طریق اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در فرم تقاضانامه وارد نمایید. توصیه می کنیم در وارد کردن اطلاعات دقت داشته باشید تا مشکلی در روند نام نویسی ایجاد نشود. در صورتی که در این زمینه تردید دارید، می توانید فرآیند ثبت نام در آزمون تیزهوشان را به کارشناسان دانتل بسپارید.

شما عزیزان در صورتی که پس از مطالعه این مقاله، سوالاتی پیرامون نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم 1403 – 1404 دارید، می توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام تیزهوشان  1403 – 1404 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ثبت نام آزمون تیزهوشان در چه سایتی انجام می شود؟

    سایت‌ ثبت‌ نام آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir اعلام شده‌ است.

  2. نحوه ثبت نام تیزهوشان 1403 – 1404 چگونه است؟

    در متن مقاله فوق به نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت پادا به نشانی اینترنتی ” my.medu.ir ” اشاره کرده ایم.

  3. آیا سایت ثبت نام ششم به هفتم و نهم به دهم از یکدیگر مجزا است؟

    خیر، بر اساس آنچه که در مقاله توضیح داده‌ ایم، ثبت نام آزمون تیزهوشان برای هر دو پایه از طریق سایت پادا انجام می‌ شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml