فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

نحوه اجرای سند تحول بنیادین باید برای مردم قابل فهم باشد

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به این که همگان می‌توانند در مورد اجرای سند تحول بنیادین مطالبه گر باشند، افزود: ترسیم نحوه اجرای سند تحول بنیادین باید برای عموم مردم قابل فهم باشد.

به گزارش ایسنا، محمود امانی طهرانی در هشتمین نشست سالانه نمایندگان استانی شورای‌ عالی آموزش‌ و ‌پرورش در تبریز با اشاره به برنامه‌های گذشته شورای عالی آموزش و پرورش و شرح اقدامات، تاریخچه و نتایج جلسات برگزار شده گفت: هدف از برگزاری این گونه جلسات، آگاه کردن افکار عمومی و مسئولین جدید الانتصاب نسبت به جایگاه شورای عالی آموزش و پرورش است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این جلسه مهم‌ترین نشست کاری به لحاظ تدوین برنامه عملیاتی سال آینده بشمار می‌آید، افزود: نشست علمی جدیدی پیرامون نقش، فعالیت و جایگاه شورای عالی آموزش و پرورش برگزارکرده‌ایم.

وی به تحلیل وضعیت آموزش و پرورش در جامعه اشاره کرد و گفت: موضوع آموزش و پرورش در جامعه روز به روز با اهمیت‌تر می‌شود و تاکیدات مسئولین کشور، فضایی پر اهمیت با انتظار جدی از آموزش و پرورش را نشان می‌دهد.

امانی طهرانی اظهار کرد: یکی از وظایف شورای عالی آموزش و پرورش تقویت جریان مطالبه‌گری از نظام تعلیم و تربیت است و توجه مسئولین به آموزش و پرورش و تببین ظرفیت اجتماعی آن از دیگر وظایف شورای عالی است.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبری در مورد آموزش و پرورش گفت: فضای توجه به آموزش و پرورش بسیار ارتقاء یافته و به یکی از مسائل اصلی کشور تبدیل شده است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سال تحصیلی دانش‌آموزان اول مهر آغاز می‌شود/ جشن شکوفه‌ها ۲۹شهریور

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، امانی طهرانی با تاکید بر این‌که ترسیم نحوه اجرای سند تحول بنیادین باید برای عموم مردم قابل فهم باشد، بیان کرد: همگان می‌توانند در مورد اجرای سند تحول بنیادین مطالبه گری داشته باشند چون این سند مخاطبین مختلف دارد و گروه‌های اصلی خارج از سیستم آموزش و پرورش که نقش‌های کلید در کشور دارند می‌توانند حامیان این سند باشند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml