فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارسمدارس تیزهوشان

نتایج آزمون‌های ورودی مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش‌وپرورش از اعلام نتیجه آزمون‌های ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم و دهم خبر داد.

به گزارش سایت مدارس از وزارت آموزش و پرورش، محسن زارعی با اشاره به اعلام نتیجه آزمون‌های ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم و دهم اظهارداشت: شرکت‌کنندگان در آزمون می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir و وارد کردن کد ملی و سریال شناسنامه از نتیجه مطلع شوند.

وی تصریح کرد: تصویر پاسخ برگه دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده‌اند، ۲۴ ساعت بعد در سایت بارگذاری و گزینه ثبت درخواست تصحیح مجدد نیز از همان زمان فعال می‌شود.

زارعی افزود: نتایج از ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه به تدریج در دسترس قرار خواهد گرفت و حداکثر تا ساعت ۱۲ همه داوطلبان می‌توانند نتیجه آزمون خود را با مراجعه به سامانه دریافت کنند.

به گزارش ایرنا، ۲۹۴ هزار و ۳۰۰ داوطلب در آزمون‌های ورودی پایه هفتم و دهم مدارس سمپاد امسال شرکت کرده‌اند.

در آزمون ورودی پایه هفتم ۲۰۸ هزار و ۱۳۲ نفر شرکت داشته‌اند که از این بین ۹۸ هزار و ۸۱ دانش آموز دختر و ۱۱۰ هزار و ۵۱ دانش آموز پسر بوده‌اند همچنین شرکت‌کنندگان آزمون ورودی پایه دهم ۸۶ هزار و ۱۶۸ نفر بودند که از این تعداد، ۵۰ هزار و ۶۳۸ دانش آموز دختر و ۳۵ هزار و ۵۳۰ دانش آموز پسر بوده‌اند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  پنج هزار و ۵۰۰ بسته نوشت افزار در پویش مشق احسان در گیلانتوزیع شد
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml