اخبار گوناگون مدارس

مردم دکتر پزشکیان را باور خواهند کرد

مردم دکتر پزشکیان را باور خواهند کرد

 

 

دیدارنیوزـ *علی بختیار: تجربه شکست خورده برنامه‌های چند هزار صفحه‌ای، کارآفرینی با یک میلیون تومان، انبوه وعده‌های محقق نشده و ده‌ها مورد دیگر سبب خواهد شد صداقت و شفافیت دکتر پزشکیان مورد اقبال مردم قرار گیرد.

در حالی‌که با یک انتخابات زودهنگام مواجه شده‌ایم و کسی تا یک هفته پیش از نام تأیید صلاحیت شدگان اطلاعی نداشت، نامزد‌هایی را می‌بینیم که ظرف چند روز برنامه‌هایی را تدارک دیده‌اند تا طی چند ماه آتی تمام مشکلات ریز و درشت مملکت را حل کنند!

اگر در برنامه‌هایی که این چند روزه از نامزد‌ها شاهد بوده‌ایم دقیق شویم، ابهامات و نواقصی دارند که چه بسا هیچگاه به مرحله اجرا نرسند. اما اینکه این برنامه‌ها را دلیلی بر برتری یک نامزد بر دیگری بدانیم، بسیار خوش‌بینانه و غیر منطقی به نظر می‌رسد.

با ابراز احترام به تمام نامزد‌های محترم لازم است این نکته را یادآوری کنم که بیشتر این برنامه‌ها و راهکار‌ها سرپوشی بر آرزوی سالیان دراز بعضی از این آقایان است تا راه‌حلی جامع و مطمئن برای حل مشکلات کشور. برنامه‌ای که در چند روز آماده شود بیش از چند روز قابلیت اجرایی نخواهد داشت!

از این جهت گفته‌های صادقانه و به دور از جوزدگی و عوامفریبی دکتر پزشکیان مورد وثوق و اطمینان مردم عزیز قرار خواهد گرفت و این همان چیزی است که مردم سال‌هاست از مسئولان انتظار دارند؛ درستی – راستگویی – پاکدستی.

*نماینده ادوار مجلس


Source link

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  در ستایش ایران و شاهنامه
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml