فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

مدارس تمامی مقاطع این شهر تعطیل شدند

به گزارش مدارس، محمود افکن پور  اظهار کرد: طی هماهنگی‌های به عمل آمده با فرماندار شهرستان تمامی مدارس صبح و عصر امروز شنبه ۱۵ مهرماه تعطیل شدند.

وی عنوان کرد: تعطیلی مدارس در پی وقوع چند زمین‌لرزه در این شهرستان و به تبع نگرانی شدید خانواده‌ها بود، اظهار کرد: خوشبختانه هیچ‌گونه مشکلی در مدارس نداشتیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش تایباد با بیان اینکه چون خانواده نگران فرزندانشان بودند مدارس تعطیل شدند، بیان کرد: امیدواریم هیچ گونه مشکلی برای خانواده و دانش‌آموزان نیز به وجود نیاید.

وی از ۳۶ هزار دانش‌آموز و ۲۱۰ مدرسه در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: اگرچه برای استحکام بنای مدارس در این مدت اتفاقات خوبی در شهرستان افتاده است اما هنوز در روستاها مدارسی داریم که قدیمی‌ساز هستند.

افکن پور با اعلام اینکه تمامی مدارس استانداردهای ساختمانی را دارند، بیان کرد: با توجه به اینکه ابتدای امسال مانور زلزله را در سطح مدارس داشتیم و یکسری آموزش‌های اولیه با همکاری هلال‌احمر، شبکه بهداشت، نیروهای بسیج داده شده است،امیدواریم هیچ‌گونه اتفاقی نیفتد و آموزش‌هایی که دانش‌آموزان فرا گرفته‌اند را در این مواقع به خوبی بتوانند اجرا کنند.

زلزله شدیدی ساعت ۱۰ و ۱۱ دقیقه و ۲ ثانیه این شهرستان را لرزاند. به دنبال این زمین‌لرزه گروه‌های ارزیاب از شهرستان تایباد به منطقه اعزام شده‌اند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ۱۴۴ دانش‌آموز اردبیلی در جشنواره خوارزمی به مصاف همرفتند
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml