فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

ماجرای توقف کامیون‌ها در تهران ؛ چرا پلیس کامیون‌ها را متوقف کرده بود؟

به گزارش مدارس، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه ابتدای صبح امروز ( اول مهرماه) تعداد زیادی کامیون در ورودی‌های سطح شهر تهران توسط پلیس متوقف شده‌اند، گفت: طبق قرار قبلی با تمام شرکت‌ها و مجموعه‌های حمل و نقلی، مقرر شده بود که در ابتدای بازگشایی مدارس تردد کامیون‌هایی که در سطح شهر اقدام به توزیع کالا می‌کنند تا قبل از ساعت ۱۰ صبح اتفاق نیفتد.

وی افزود: اما با این حال و علی‌رغم تذکرات و مکاتبات قبلی، امروز شاهد تردد این کامیون‌ها بودیم که همگی متوقف شدند و نکته قابل توجه این است که هزینه تخلف این متخلفان افزایش می‌یابد.

سردار حمیدی تاکید کرد: اگر کالای این کامیون‌ها فاسد شوند و این افراد نتوانند به تعهدات خود عمل کنند، مقصر این موضوع خودشان هستند زیرا پلیس مصمم است که برای مدیریت ترافیک در روزهای ابتدایی سال تحصیلی تردد کامیون‌ها را در ابتدای صبح مدیریت کند.

به گفته سردار حمیدی، تردد کامیون‌ها در زمان یاد شده باید حداقلی و با هماهنگی باشد و با کسانی که از این تصمیم تخطی کنند، برخورد می‌شود.

وی در پایان یادآورد شد: طبعا شرکت‌هایی که این کامیون‌ها مربوط به آنها است و عدم تردد را رعایت نکردند برابر ماده ۳۱ و ۳۲ آیین‌نامه به کمیسیون‌های مربوطه احظار خواهند شد و محدودیت‌های متعددی برای آنها تصویب و ابلاغ می‌شود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  مدارس تهران روز دوشنبه غیر حضوری شد
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml