فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

لزوم ارائه لیست املاک واگذار شده شهرداری تهران به شورای شهر/بررسی نرخ سرویس مدارس در جلسه آتی

عضو شورای شهر تهران بر لزوم ورود هیات رئیسه شورا برای دریافت لیست املاک واگذار شده شهرداری به افراد حقیقی و حقوقی تأکید کرد.

به گزارش مدارس، مهدی اقراریان صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه تذکر من به شهردار تهران است، چرا که زمان اجرای مصوبات رعایت نمی‌شود، گفت: این در حالیست که در مصوبات شورا زمان معینی برای انجام مصوبات پیش بینی می‌شود و در زمان مقرر هم باید نسبت به اجرای تکالیف اقدام شود. به عنوان مثال در موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی قرار بود ظرف یک ماه شهرداری گزارشی را به شورا بدهد اما حالا دو سال است که این گزارش ارائه نشده است که این تاخیر حفظ دارایی و سرمایه‌های شهرداری را با چالش مواجه کرده و ما از رئیس شورا و هیات رئیسه می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری کنند.

مهدی چمران نیز در واکنش به این تذکر گفت: در سال ۱۴۰۰ این طرح تصویب شد و باید در همان دوره قبل این کار را انجام می‌دادند؛ اما ندادند.

وی در واکنش به عدم ارائه لایحه نرخ سرویس مدارس به شورای شهر نیز گفت: نرخ سرویس مدارس هنوز ابلاغ نشده و زمان آن رو به اتمام است و باید هر چه سریعتر این نرخ نامه تحویل شورا شود تا یکشنبه آتی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش مدارس، باقری معاون برنامه ریزی شهرداری تهران نیز که در جلسه حضور داشت گفت: لایحه نرخ سرویس مدارس تا یکشنبه به شورای شهر ارائه خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  دعوت بسیج دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور در حمایت از کودکانغزه

انتهای پیام

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml