مقالات مختلف

قابلیت ترجمه هوشمند پیام‌ها در مکالمات Microsoft Teams چیست؟

مایکروسافت قابلیت جدیدی را برای Microsoft Teams معرفی کرده است که ترجمه هوشمند پیام‌ها را در چت ارائه می‌دهد. این ویژگی می‌تواند با کمک به کاربران در درک پیام‌ها به زبان‌های مختلف، ارتباطات را بهبود بخشد.

هنگامی که کاربر پیامی را به زبانی غیر از زبان دلخواه خود دریافت می‌کند، ترجمه‌ای برای درک بهتر پیشنهاد می‌شود. کاربران می‌توانند تنظیمات خود را برای انتخاب زبان‌هایی که نمی‌خواهند ترجمه کنند سفارشی کنند و انتخاب کنند که آیا می‌خواهند پیام‌ها ترجمه شوند یا خیر. کاربران همچنین می‌توانند تنظیمات ترجمه خود را با انتخاب زبان‌های برگزیده برای ترجمه و انتخاب این که آیا پیام‌ها باید به طور خودکار ترجمه شوند، سفارشی کنند.

به همین ترتیب، مایکروسافت در نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵ اعلام کرد که Teams Walkie-Talkie در iOS به زودی با چارچوب Push-to-Talk اپل ادغام می‌شود و Microsoft Teams در نهایت یک برنامه یکپارچه در ویندوز ۱۱ دریافت می‌کند.

این ویژگی که با شناسه ویژگی ۹۹۸۴۱ شناسایی شده است، در ۱۴ مارس ۲۰۲۴ به نقشه راه اضافه شد و قرار است از آوریل ۲۰۲۴ راه اندازی شود و در پلتفرم دسکتاپ جهانی در دسترس خواهد بود.

منبع: دیلی میل

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  رشد ۳ برابری مقالات داخلی و افزایش شرکت‌کنندگان خارجی درجشنواره خوارزمی
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml