اخبار گوناگون مدارس

فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران به‌زودی خانه‌دار می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: امسال بیش از ۱۱۰ طرح عمرانی در شهرستان‌های استان تهران در دست اجراست که بخشی از آن تا مهر تحویل داده خواهد شد.

 

فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران به‌زودی خانه‌دار می‌شوندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مسعود بهرامی افزود: رئيس جمهور شهيد ۶ سفر به شهرستان‌های استان تهران داشتند و از نزدیک می‌دیدیم که چگونه پیگیر موضوعات بودند. امیدوارم در آینده هم هر کسی در جایگاه ریاست‌جمهوری قرار می‌گیرد این اتفاقات خوبی که در این سال‌ها افتاده است ان‌شاءالله مستدام باشد.»

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به موضوع اجرای رتبه‌بندی نیز اشاره کرد و گفت: انصافا تقریبا همه جامعه اذعان دارند كه اگر اهتمام ایشان نبود رتبه‌بندی اجرا نمی‌شد. نه اعتبار پیش‌بینی شده‌ای، نه اراده‌ای برای آن وجود داشت، سال‌ها این مصوبه وجود داشت، اما ایشان اعتبار بی‌نظیری اختصاص دادند. حتی زمان اعتراض‌ها به رتبه‌بندی باز هم ایشان ورود کردند.

 

بهرامی به مسکن فرهنگیان نیز اشاره کرد و گفت: «وزارت‌خانه تفاهم‌نامه‌ای با وزارت مسکن دارد. حدود ۱۶ استان در حال انجام کار هستند. ما خودمان کاری را با استانداری انجام دادیم. از شورای مسکن استان یک مصوبه گرفتیم که این طرح مسکن ملی که به برکت آقای رئیسی در حال انجام است همکاران فرهنگی ما هم مشمول طرح شوند. یک ضوابطی مسکن و شهرسازی داشت و می‌گفتند فرم ج همکاران باید سبز باشد. حدود ۳۸۰۰ متقاضی داشتیم این فهرست را در اختیار مسکن و شهرسازی قرار دادیم و اینها را بررسی کردند و الان در مرحله‌ای است که کار پردازش انجام می‌شود تا همکاران فرهنگی ما وارد فرآیند مسکن ملی شوند و بتوانند از این موهبت مسکن بهره‌مند شوند. در شهرستان‌های استان تهران خیلی از همکاران ما غیربومی هستند که اگر این اتفاق بیفتد یک تثبیت و آرامشی هم ایجاد خواهد شد و به‌زودی ان‌شاءالله آیین رونمایی این کار انجام خواهد شد.»

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  آقای پناهیان؛ شهامت عذرخواهی دُرّ کمیابی است!

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml