علمی فرهنگی

فراخوان فیلمنامه ۱۳۵ ثانیه‌ای جشنواره فیلم کوثر منتشر شد

دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم “کوثر” فراخوان بخش رقابتی مسابقه فیلمنامه ۱۳۵ ثانیه‌ای را (با عنایت به حروف ابجد نام مبارک حضرت زهرا (س)) در چهار شاخه اصلی و ۱۴ زیر شاخه منتشر می‌شود.

مسابقه فیلمنامه نویسی کوتاه ۱۳۵ ثانیه‌ای به منظور بهره گیری از فیلمنامه‌های نو و ایده‌های راهبردی در جشنواره پنجم برگزار می‌شود؛ الگوی سوم، زن تمدن ساز، صفات بارز انسانی در فرهنگ ایرانی اسلامی، زنان ایثارگر و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای اندلسی کردن ایران، چهار شاخه اصلی این بخش بوده و برای هر شاخه تعدادی زیرشاخه راهبردی و مرتبط با موضوع در نظر گرفته شده است.

بر پایه اعلام دبیرخانه جشنواره، سه فیلمنامه برگزیده جوایز نقدی و دیپلم افتخار جشنواره را دریافت می کنند. همچنین ستاد آیه‌های ایثار و تلاش از تولید فیلمنامه‌های منتخب حمایت بعمل می‌آورد. متقاضیان می توانند تا پایان روز جمعه ۲۵ خرداد ماه سالجاری نسبت به ارسال فیلمنامه‌های خود به آدرس ایمیل مورد نظر اقدام کنند. نسخه کامل فراخوان بخش مسابقه فیلمنامه ۱۳۵ ثانیه‌ای نیز در سامانه رسمی بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش موجود است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور و مطالعه کامل شرایط و مقررات این بخش نسبت به ثبت اثر خود اقدام کنند.

پنجمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوثر» توسط «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» با همکاری شهرداری تهران، موسسه تصویر شهر، سازمان امور سینمایی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تیر امسال با دبیری ناصر باکیده در تهران برگزار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اکران شبانه در نوروز ۱۴۰۳/ بلیت سینما فعلا گراننمی‌شود
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml