علمی فرهنگی

طرح‌های گرافیکی با محوریت انتخابات خلق شد

هنرمندان عضو نهضت مردمی پوستر انقلاب طراح گرافیک این بار نیز به بهانه ۸ تیر همزمان با چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران دست به کار شدند و طرح‌های گرافیکی و پوستر‌های متعددی را با محوریت «کار درست، انتخاب درست» خلق کردند.

طرح‌ گرافیکی با محوریت انتخابات

محمدحسین صلواتی، حامد امامی، حمید قربان پور، مرجان رنجبر، محمود بازدار، محمدعلی تاری، حامد تیموری، محمد سلیمانی، سید محمدهادی عسگری فر، فرزانه سادات ملکی و حسین یساری زارع از جمله هنرمندان طراح گرافیک فعالی هستند که در نهضت مردمی پوستر انقلاب دست به ابتکار زده و و طرح‌های گرافیکی را با موضوع چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری خلق کردند.

رد پاسخ

پوستر «پاسخ رد» اثر حسین زارع یساری هنرمند طراح گرافیک اصفهانی است که بر اساس جملات رهبر انقلاب اسلامی که در سخنرانی نوروزی ایشان پیش از آخرین انتخابات ریاست جمهوری ایراد شد، طراحی شده است. این پوستر اثر انگشت رای دهندگان را به صورت گردابی برای رسانه‌های معاند که استعاره‌ای از نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان ملت ایران است، تصویر کرده است.

جهانی به ما می‌نگرد

همچنین، «جهانی به ما می‌نگرد» عنوان پوستری است با موضوع انتخابات که حمید قربان پور، طراح گرافیک و تصویرگر مشهدی طراحی کرده است. چشم‌های ریز و درشت، سطح اثر را پر کرده و خیره به بیننده پوستر است تا ببیند نتیجه این رویداد مهم ملی چه تاثیری بر معادلات بین المللی می‌گذارد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  «جغد شب» و «قاتلان ماه کامل» سینمایی‌های هفته اول اردیبهشتماه
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml