مقالات مختلف

طراحی یوتیوب بار دیگر تغییر کرد

یوتیوب دوباره درحال اعمال طراحی جدید برای وب‌سایتش است؛ ظاهری که مورد پسند کاربران قرار نگرفت.

گوگل حدود یک ماه قبل آزمایش طراحی جدید وب‌سایت یوتیوب را آغاز کرد که در آن، عنوان ویدیو، توضیحات و کامنت‌ها به بخش کناری صفحه منتقل می‌شدند. درمقابل، پیشنهاد ویدیو‌های بعدی با تصاویر آنها و عناوین بسیار بزرگ‌تر، درست زیر ویدیوی درحال پخش نمایش داده می‌شدند.

به‌هر حال تغییرات جدید طراحی سایت یوتیوب تقریباً مورد انتقاد همه کاربران قرار گرفت و البته برای همه نیز فعال نشد و سرانجام شرکت مذکور مجبور شد این طراحی جدید را لغو کند، اما به‌نظر می‌رسد داستان بازطراحی یوتیوب به‌پایان نرسیده است.

به‌نوشته‌ی 9to5Google، یوتیوب طی روز‌های گذشته دوباره طراحی جدیدش را ارائه کرده، اما به‌نظر نمی‌رسد برای همه دردسترس قرار گرفته باشد و بیشتر شبیه آزمایشی دیگر است.

هنوز نمی‌دانیم آیا یوتیوب قصد دارد ظاهر جدید سایتش را به‌طور پیش‌فرض برای کاربران فعال کند یا خیر، اما دور دوم آزمایش طراحی جدید قطعاً به‌معنای جمع‌آوری داده‌های بیشتر برای تصمیم‌گیری نهایی است.

برخی کاربران به پاسخ‌های کلیشه‌ای یوتیوب در توییتر اشاره می‌کنند که در آنها به ماهیت آزمایش طراحی جدید اشاره شده است. به‌هر حال، به‌نظر نمی‌رسد این پاسخ‌ها چندان دقیق باشند و تصویری از برنامه‌های آینده یوتیوب برای طراحی جدید سایتش ارائه دهند. یوتیوب در یکی از پاسخ‌ها می‌گوید: «بسیاری از آزمایش‌ها فقط چند هفته طول می‌کشند.»

منبع: زومیت

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  پویش «من رأی می‌دهم» در دانشگاه لرستان
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml