فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
سامانه ها

سامانه کارسنج www.karsanj.net

  برای ورود مستقیم به سامانه کارسنج کلیک کنید.

 در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه کارسنج به نشانی karsanj.net ارائه شده است .

غیر حضوری شدن مدارس در کشور باعث شد که بسیاری از شرکت های دانش بنیان، به فکر راه اندازی سامانه های اینترنتی و الکترونیکی برای برگزاری کلاس های مجازی و غیر حضوری بیفتند. در سال های گذشته، شرکت های مختلفی اقدام به راه اندازی سامانه های آنلاین برای برگزاری آموزش های غیر حضوری، گرفتن آزمون ها و دریافت تمرین های دانش آموزان کردند که یکی از آن ها، سامانه کارسنج karsanj.net می باشد.

karsanj امکان دسترسی به سه خدمت را برای کاربران و مدارس فراهم نموده است. برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین، برگزاری آزمون های غیر حضوری و تعریف و دریافت تمرین های دانش آموزان سه خدماتی هستند که در این سامانه به مدارس ارائه می شوند. مدارسی که علاقه مند به استفاده از امکانات سایت کارسنج هستند، می توانند مراحل ثبت نام خود را در این پلتفرم انجام دهند تا بتوانند از خدمات ارائه شده در این سامانه استفاده نمایند.

با توجه به اهمیت سامانه کارسنج برای بعضی از مدارس، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به این سایت، بازیابی رمز عبور کارسنج، لینک دانلود برنامه آن، امکانات و جزئیات مربوط به آن آشنا کنیم.

 

 

سامانه کارسنج چیست www.karsanj.net

 

در دو سال اخیر و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از مدارس به صورت غیر حضوری و مجازی کلاس های آنلاین خود را برگزار می کنند. در ابتدای غیر حضوری و آنلاین شدن مدارس، سامانه های مناسبی جهت استفاده از آن ها برای برگزاری کلاس های غیر حضوری وجود نداشت و همین موضوع باعث می شد که یادگیری دانش آموزان و تدریس معلمان با مشکلاتی مواجه شود.

اما این موضوع کم کم با راه اندازی سامانه های آموزشی مختلف رفع شد، تا جایی که در حال حاضر سایت های مختلف و متنوعی وجود دارند که امکان استفاده از آن ها برای بسیاری از مدارس فراهم شده تا مدارس بتوانند بدون دردسر و با بیشترین بازدهی، کلاس های مجازی و غیر حضوری خود را برگزار کنند.

سامانه کارسنج به نشانی karsanj.net از جمله سامانه هایی بود که توسط یک شرکت خصوصی راه اندازی شد تا مدارس بتوانند در صورت نیاز به خدمات و امکانات این سامانه، در آن ثبت نام کنند و به بهترین شکل ممکن کلاس های مجازی و آنلاین خود را برگزار نمایند. کارسنج از جمله مواردی است که با دارا بودن بهترین خدمات، یادگیری را برای دانش آموزان در بستر اینترنت راحت تر می کند و این امکان را به معلمان مدارس می دهد تا بتوانند بدون دغدغه آموزش مجازی، تمامی سرفصل های آموزشی را به دانش آموزان آموزش دهند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سامانه سیدا دانش آموزی | ورود به سایت سیداsida.medu.ir

مدارس می توانند به منظور استفاده از خدمات سایت کارسنج به نشانی اینترنتی www.karsanj.net، فرم مربوط به ثبت نام این سامانه را تکمیل نمایند و مراحل مربوط به ثبت نام را انجام دهند. پس از نام نویسی در شبکه مدارس برتر ایران، امکان استفاده دانش آموزان و معلمان از این شبکه مجازی فراهم خواهد شد.

 

راهنمای ورود به سامانه کارسنج karsanj.net

 

سامانه کارسنج که به شبکه برتر مدارس ایران نیز شناخته می شود، یک تارنمای کاربردی است که امکان استفاده از آن برای مدارسی فراهم شده که در سایت karsanj ثبت نام نموده باشند. این سامانه با هدف ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری به معلمان و دانش آموزان راه اندازی شده است و استفاده از آن، می تواند باعث بهتر شدن یادگیری دانش آموزان شود.

در صورتی که مدرسه ای در سامانه کارسنج به نشانی اینترنتی www.karsanj.net ثبت نام نموده باشد، دانش آموزان و معلمان می توانند با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خودشان به سایت کارسنج وارد شوند و از خدمات این سامانه استفاده نمایند. در صورتی که قصد ورود به این سامانه را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

ابتدا در یکی از مرورگرهای خود آدرس اینترنتی www.karsanj.net را وارد کنید تا به سایت کارسنج بروید.

پس از ورود به سایت اصلی، جهت ورود به پنل کاربری خود می بایست که نام کاربری و رمز عبور تعیین شده را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک نمایید.

سایت سامانه سیدا با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به معلمان و دانش آموزان روی کار آمده است و خدمات مختلفی را به ارائه می کنند که برای اطلاعات بیشتر خواندن مقاله زیر توصیه می شود.

 

دانلود برنامه کارسنج

 

شبکه مدارس برتر ایران به منظور ارائه خدمات با سهولت بیشتر به دانش آموزان و اولیاء، امکان دانلود برنامه کارسنج را برای گوشی های هوشمند فراهم کرده است. این برنامه هم برای دانش آموز و هم برای والدین وی قابل استفاده می باشد؛ اما مدارس و یا کادر آموزشی مدارس نمی توانند از خدمات این karsanj.net استفاده کنند.

با اپلیکیشن شبکه مدارس برتر ایران، والدین می توانند به روند آموزشی و تحصیلی خودشان دسترسی داشته باشند. بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری به مدارس داشته باشند. همچنین، دانش آموزان نیز می توانند برنامه های مطالعاتی خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق این برنامه تکمیل کنند و در برنامه ثبت نمایند. همچنین، امکانات مختلف دیگری در اپلیکیشن کارسنج به دانش آموزان ارائه می شود که از مهم ترین آن ها می توان به مشاهده کارنامه های مختلف از جمله کارنامه ماهانه، کارنامه انضباطی و … اشاره کرد.

در حال حاضر، امکان دانلود اپلیکیشن کارسنج برای گوشی های هوشمند اندروید فراهم شده است، ولی امکان دانلود این برنامه برای گوشی های هوشمند دارای نسخه سیستم عامل ios فراهم نگردیده است. کاربران می توانند با مراجعه به سایت karsanj.net و یا از طریق لینک های قرار داده شده در جدول زیر، برنامه کارسنج را دانلود نمایند و سپس بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  راهنمای درخواست سنوات در سامانه سجاد |portal.saorg.ir
دانلود اپلیکیشن کارسنج
نسخه لینک دانلود
اندروید دانلود
IOS

وزارت آموزش و پرورش اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی کرده است تا والدین و دانش آموزان بتوانند امور مدارس را به صورت غیر حضوری انجام دهند که یکی از آن ها سامانه پادا است که در مقاله زیر توضیحات آن ارائه شده است.

 

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه کارسنج شبکه مدارس برتر ایران

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای مدارس، دانش آموزان، اولیاء و کادر آموزشی مدارس پیش بیاید، فراموشی رمز عبور جهت ورود به سامانه کارسنج می باشد. در صورتی که رمز عبور خود را برای ورود به سایت کارسنج مدارس برتر ایران فراموش نموده اید، می توانید با ورود به www.karsanj.net، رمز عبور خود را بازیابی کنید.

لازم به توضیح است که در حال حاضر، امکان بازیابی رمز عبور دانش آموزان و اولیاء به صورت اینترنتی و از طریق سایت karsanj.net فراهم نشده است و این افراد می بایست به مشاوره پایه خود برای دریافت رمز عبور جدید و یا بازیابی رمز عبور قدیمی استفاده کنند.

اما دبیران و مسئولین مدارس می توانند در صورت نیاز به رمز عبور و فراموشی رمز عبور خودشان، به سایت karsanj وارد شوند و مراح بازیابی رمز عبور و دریافت مجدد یک رمز عبور را انجام دهند.

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه کارسنج

ابتدا وارد سامانه کارسنج شوید.

حال، بر روی گزینه «بازیابی رمز عبور» قرمز رنگ کلیک نمایید.

سامانه کارسنج

در مرحله بعدی، فرم مربوط به بازیابی رمز عبور نمایش داده می شود. مسئولین مدارس و دبیران می توانند با وارد کردن نام کاربری و کد تصویر نشان داده شده، بر روی گزینه تایید کلیک کنند تا یک رمز عبور جدید برای آن ها تعریف شود.

ورود به karsanj.net

سایت منتا یک پلتفرم آموزشی است که امکان استفاده از خدمات مختلفی را برای مدارس، دانش آموزان و مشاوران مدارس را فراهم نموده است که از طریق مقاله زیر، توضیحات بیشتر ارائه شده است.

نحوه ثبت نام مدارس در سامانه کارسنج

سامانه کارسنج یک سایت مدرسه محور است که امکانات مختلفی را در راستای سهولت استفاده از بسترهای مجازی برای مدارس ارائه می کند. لذا مدارسی که تمایل به استفاده از خدمات کارسنج را دارند، می توانند در این شبکه آموزشی ثبت نام کنند.

پس از ثبت نام در شبکه برتر مدارس ایران، کلیه کادرهای آموزشی مدرسه، دانش آموزان، دبیران و دیگر افراد می توانند از خدمات این شبکه استفاده کنند. نام نویسی در karsanj.net به صورت غیر حضوری انجام می شود و لازم است که مدارس فرم مربوط به ثبت نام در این سامانه را تکمیل نمایند و به ایمیل مربوط به این سایت ارسال کنند.

پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست، کارکنان این شبکه آموزشی با مدیران مدرسه تماس خواهند گرفت و در نهایت با فعال سازی پنل کاربری مدرسه، امکان استفاده دانش آموزان، کارکنان مدرسه و دبیران فراهم می شود. در جدول زیر لینک مربوط به فرم ثبت نام در سامانه کارسنج را مشاهده می کنید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سایت جدید سنجش کلاس اول (بدو ورود به دبستان) |my.medu.ir
نحوه ثبت نام دانش آموزان در سامانه کارسنج

یکی از گروه اصلی که می توانند از خدمات کارسنج استفاده کنند، دانش آموزان هستند. دانش آموزان جهت ورود به این سامانه و استفاده از خدمات آن نیازی به انجام مراحل ثبت نام در این سایت ندارند. در واقع، مدارس هستند که یک پروفایل کاربری برای هر یک از دانش آموزان ایجاد می کنند تا دانش آموزان بتوانند از خدمات کارسنج استفاده کنند.

بنابراین، فقط دانش آموزانی می توانند به کارسنج مدارس برتر ایران دسترسی داشته باشند که مدرسه در حال تحصیل آن ها، مراحل ثبت نام در karsanj.net را انجام داده باشد. در غیر این صورت، دانش آموزان مجاز به ورود به شبکه مدارس برتر ایران نیستند.

طبق توضیحات داده شده، نیازی به ثبت نام دانش آموزان در سامانه کارسنج برای استفاده از خدمات این سایت نبوده و دانش آموزان و حتی اولیاء می توانند با نام کاربری و رمز عبوری که از سوی مدرسه برای آن ها تعریف می شود، به این سامانه وارد شوند و از امکانات آن استفاده کنند.

امکانات سایت کارسنج

سایت کارسنج یک سایت یا پلتفرم ویژه مدرسه محور می باشد که توسط یک تیم خبره راه اندازی شده و امکانات مختلفی را به کاربران ارائه می کند. امکانات ارائه شده در karsanj.net​، برای مسئولین مدارس، دانش آموزان و هم برای دبیران قابل استفاده می باشد. از جمله امکانات ارائه شده در شبکه مدارس برتر ایران، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

برگزاری کلاس های مجازی

یکی از خدمات ارائه شده در کارسنج، امکان برگزاری کلاس های مجازی برای مدارس است. در این سامانه سعی شده است که به دبیران اجازه داده شود تا به بهترین نحو ممکن بتوانند کلاس های مجازی و غیر حضوری را برگزار کنند.

در کلاس های مجازی شبکه مدارس برتر ایران، این امکان وجود دارد که معلمین از میکروفن، وب کم و صفحه چت استفاده کنند. همچنین، امکان وصل کردن میکروفن و وب کم دانش آموزان در زمان برگزاری کلاس نیز فراهم است.

برگزاری آزمون های مجازی

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در کارسنج مدارس برتر ایران، امکان برگزاری آزمون های مجازی می باشد. مدیران مدارس و معلمان می توانند آزمون های تک درس و جامع را به صورت آنلاین و از طریق سایت karsanj برگزار کنند.

پس از برگزاری آزمون های مجازی، karsanj.net به صورت اتوماتیک برای دانش آموزان نمره تعریف می کند و ارزیابی های کلی دانش آموزان را در قالب نمودار و جدول به مدرسه و معلمان ارائه می کند.

تعریف تمرین توسط دبیر و دریافت تمرین از دانش آموزان

یکی از مشکلات و معضلات معلمان برای دریافت تکالیف دانش آموزان، ارسال تکالیف توسط دانش آموزان در بازه های زمانی مختلف و بدون نظم بوده است؛ اما خوشبختانه شبکه مدارس برتر ایران این مشکل را برطرف کرده است. معلمین می توانند در سامانه، برای دانش آموزان تکلیف تعریف کنند. دانش آموزان نیز می توانند از طریق سامانه تکلیف تعیین شده را در بازه زمانی تعریف شده ارسال کنند.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml