فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
سامانه ها

سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

پس از اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان و انتشار فراخوان و اطلاعیه های مرتبط به برگزاری مرحله ارزشیابی تخصصی و شفاهی، داوطلبان می بایست جهت ثبت نام اینترنتی خود برای حضور در جلسه مصاحبه اقدام نمایند. سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با هدف انجام امور مرتبط با نام نویسی داوطلبان برای شرکت در جلسه مصاحبه طراحی گردیده است. متقاضیان می بایست در مهلت های تعیین شده به این سامانه مراجعه و فرآیند ثبت نام خود را به انجام رسانند.

 

✅لینک ورود به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

 

داوطلبان پذیرفته شده از تاریخ شنبه 18 شهریور ماه 1402 می بایست به سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به نشانی psd.cfu.ac.ir مراجعه و فرآیند نام نویسی خود را به انجام رسانند.

فهرست مطلب

معرفی سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با هدف سهولت داوطلبان برای ارائه مدارک لازم برای مصاحبه فرهنگیان به مراکز گزینش آموزش و پرورش توسط این دانشگاه راه اندازی شد. داوطلبانی که با اعلام نتایج رشته های خاص کنکور سراسری ۱۴۰۲ جزو دعوت شدگان هستند، می بایست پیش از فرارسیدن زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به سامانه مورد بحث مراجعه نموده و اقدامات لازم نظیر ارائه اطلاعات و بارگذاری مدارک ذکر شده در اطلاعیه ی دانشگاه را به انجام رسانند.

شماره 1: فهرست اعلانات

مراجعه کنندگان به این سامانه از طریق منوی فهرست اعلانات می توانند به تمامی جزئیات منتشر شده در خصوص برگزاری ارزشیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان دست یابند. خدمات موجود در جدول اعلانات در این بخش به شرح زیر هستند:

 • برنامه زمان بندی ثبت نام: در این بخش اطلاعیه منتشر شده توسط دانشگاه فرهنگیان شامل زمان بندی های مرتبط با ثبت نام اینترنتی و برگزاری مصاحبه و ارزشیابی تکمیلی قرار دارد.
 • پردیس ها و مراکز: لیست تمامی واحدهای دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور همراه با نشانی دقیق و اطلاعات تماس آن ها به ترتیب استان ها براساس حروف الفبا قرار داده شده است.
 • نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز: در این بخش داوطلبان می توانند از جزئیات مدارک مورد نیاز ثبت نام برای بارگذاری در سامانه و ارائه در جلسه ارزیابی تکمیلی و نحوه انجام فرآیند نام نویسی اطلاع یابند.
 • تاریخ های مهم: در این قسمت برنامه شروع، پایان و تمدید های احتمالی مهلت ثبت نام درج می گردد.
 • ورود داوطلبان به سامانه: لینک مستقیم بخش ورود به سامانه در این قسمت درج گردیده است و متقاضیان می توانند با درج اطلاعات ورود خود جهت ثبت نام اقدام نمایند.
 • درباره سامانه: در این بخش اطلاعات کلی در خصوص سامانه و هدف راه اندازی آن ذکر گردیده است.
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سامانه جذب مرکز وکلا | سایت قوه قضائیه |jazb.23055.ir

شماره 2: کاربران دانشگاه

در این بخش لینک ورود به سامانه برای کاربران دانشگاه فرهنگیان قرار داده شده است. جهت ورود به سیستم درج نام کاربری و رمز عبور به همراه عبارت تصویر امنیتی الزامی است.

شماره 3: دسترسی سریع

در صورتی که در هریک از صفحات سامانه باشید با کلیک بر روی دو گزینه “صفحه اصلی” و “ورود داوطلبان” به بخش های مربوطه هدایت می شوید.

نحوه ورود به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

با توجه به خدمات ارائه شده توسط سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کاربران آن به دو دسته تقسیم می شوند، داوطلبان شرکت در مصاحبه و کاربران دانشگاه. جزئیات اطلاعات لازم و خدمات ارائه شده برای هر یک از این دو دسته متفاوت است و در ادامه راهنمای تصویری ورود به سامانه برای هریک عنوان گردیده است.

راهنمای ورود داوطلبان

داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می باشند، برای ورود به سامانه جهت بارگذاری مدارک خود می بایست مطابق راهنمای زیر عمل نمایند.

 • به سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به نشانی psd.cfu.ac.ir  مراجعه کرده و از منوی اعلانات لینک “ورود داوطلبان به سامانه” را برگزینید.

 • جهت ورود به سامانه لازم است کدملی و شماره شناسنامه خود را بدون صفر آن سمت چپ آن درج و سپس عبارت تصویر را وارد کنید و دکمه “ورود داوطلب” را بفشارید.

راهنمای ورود کاربران دانشگاه

 • در ابتدا وارد سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با آدرس اینترنتی psd.cfu.ac.ir شوید و از بخش بالای صفحه روی عبارت “کاربران دانشگاه” کلیک کنید.

 • نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و پس از ثبت عبارت تصویر دکمه “ورود” را بفشارید.

چه زمانی به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنیم؟

بعد از اعلام نتایج اولیه رشته های دارای شرایط خاص کنکور از قبیل دانشگاه فرهنگیان، داوطلبان دعوت شده به مصاحبه این دانشگاه، می بایست اطلاعیه های بعدی این سازمان را در خصوص برگزاری جلسه مصاحبه و ارزیابی تکمیلی دریافت نمایند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ورود به سایت دانشگاه آزاد اهواز | ahvaz.iau.ir

معمولا 48 ساعت بعد از انتشار اطلاعیه های مرتبط با جزئیات برگزاری ارزیابی تکمیلی داوطلبان می بایست به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند و مدارکی که در اطلاعیه مربوطه ذکر گردیده است را بارگذاری نمایند. مطابق آخرین اطلاعیه های منتشر شده، متقاضیان از روز شنبه 18 شهریور ماه 1402 می بایست جهت تکمیل فرآیند نام نویسی اینترنتی و آپلود مدارک تعیین شده به سامانه مذکور مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

همان طور که عنوان شد، داوطلبانی که با دریافت نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان جزو دعوت شدگان هستند باید جهت بارگذاری مدارک خود به سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی این دانشگاه مراجعه کنند. پس از ورود به سامانه با عمل مطابق مراحل زیر می توانند با موفقیت مدارک خود را بارگذاری نمایید.

 • وارد سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به نشانی psd.cfu.ac.ir  شوید و از منوی اعلانات لینک “ورود داوطلبان به سامانه” را برگزینید.

 • کدملی و شماره شناسنامه خود را بدون صفر آن سمت چپ آن درج سپس عبارت تصویر را وارد نموده و در نهایت دکمه “ورود داوطلب” را بفشارید.

 • با ورود به صفحه کاربری خود، در اولین فدم می بایست اطلاعات شناسایی خود را تکمیل کنید. برای این کار در جدول ابتدایی داده های سازمان سنجش را رویت کرده و پس از آن در باکس های مربوطه اطلاعات و مدارک لازم را بارگذاری کنید.

 • در قدم بعدی می بایست مدارک شناسایی خود را بارگذاری کنید.

 • فایل مدارک تحصیلی خود را مطابق شرایط ذکر شده در این قسمت آپلود نمایید.

 • در این مرحله می بایست هزینه تعیین شده را از طریق درگاه پرداخت موجود در سامانه بپردازید.

 • در مرحله پایانی مدارک امتیاز آور خود را بارگذاری کنید و توجه داشته باشید ارائه مدارک در این بخش برای تمامی کاربران الزامی نیست.

مدارک لازم جهت بارگذاری در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

لیست مدارکی که داوطلبان می بایست آن ها را در بازه تعیین شده در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان بارگذاری نمایند، در اطلاعیه های این دانشگاه اعلام می گردد. بارگذاری صحیح و بدون نقص مدارک پیش از اتمام مهلت ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که عدم انجام فرآیند مورد بحث به عنوان انصراف فرد از پذیرش و حذف کامل وی از مراحل بعدی گزینش خواهد بود.

مدارک لازم برای بارگذاری در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲
نوع مدرک جزئیات 
مدارک شناسایی فایل عکس پرسنلی، تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg و حجم حداکثر 2 مگابایت
مدارک تحصیلی تصویر کارنامه کنکور 1402 سازمان سنجش، تصویر ریز نمرات دوره متوسط دوم، تصویر مدرک دیپلم یا گواهی موقت با فرمت jpg یا pdf و حداکثر حجم 2 مگابایت
مدارک پرداخت هزینه کارت بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم پویا برای پرداخت هزینه 214 هزار تومن
مدارک امتیاز آور گواهی معتبر مهارت‌ها و یا مدارک اثبات کسب مقام به صورت فایل اسکن شده
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سایت ثبت نام دانشگاه افسری کوثر ۱۴۰۲ | police.ir

مدارک امتیاز آور چیست؟

داوطلبانی که در دو زمینه تعیین شده توسط دانشگاه فرهنگیان دارای سوابق مثبتی هستند، می توانند اطلاعات و مدارک آن ها را در بخش آخر فرآیند ثبت نام ثبت و فایل مرتبط به آن ها را بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است ارائه مدارک امتیاز آور برای تمامی داوطلبان الزامی نیست و با ارائه آن می توان امتیاز بیشتری در مجموع نمرات ارزیابی تکمیلی کسب نمود. زمینه های مطرح شده در این خصوص شامل موارد زیر هستند.

 • کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی
 • گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری

خطاهای سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

ممکن است برخی کاربران هنگام مراجعه به سامانه ثبت نام و ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با مشکلاتی برای آپلود مدارک و تکمیل فرآیند نام نویسی مواجه شوند. در ادامه تعدادی از مشکلات متداول‌ سامانه بیان و شیوه برطرف نمودن آن ذکر گردیده است.

مشکلات سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 
نوع مشکل شیوه برطرف نمودن 
هنگام ورود به سامانه صفحه سفید است و امکان درج اطلاعات نیست یک بار مرور خود را بسته و مجدد وارد سامانه شوید
آپلود مدارک امکان پذیر نیست. ممکن است اینترنت شما ضعیف باشد

 

سوالات متداول

1- برای ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ می بایست از چه طریقی اقدام نمود؟

راوطلبان برای انجام این فرآیند باید به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.

2- سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دارای چه امکاناتی است؟

امکان مشاهده آخرین اطلاعیه ها و ضوابط برای ثبت نام و همچنین تکمیل فرآیند نام نویسی از طریق این سایت وجود دارد.

3- از چه تاریخی می توان به سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمود؟

متقاضیان از شنبه 18 شهریور ماه می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

4- چه مدارکی برای بارگذاری در سامانه ثبت نام و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲ مورد نیاز است؟

مدارک شناسایی و تحصیلی به همراه موارد امتیاز آور که در متن مقاله شرح داده شده اند، از جمله مدارک مورد نیاز هستند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml