فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

ساعت مدارس شناور می شود؟ | معاون شهردار تهران: ارائه طرحی جدید برای جایگزینی سرویس مدرسه

به گزارش مدارس، جلال بهرامی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه شصت و پنجمین پویش امیدوافتخار که صبح امروز- ۷ مرداد ۱۴۰۲- همزمان با آیین افتتاح ۸ واحد سیار معاینه فنی خودروهای سبک شهر تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: ستاد استقبال از مهر هفته گذشته برگزار شد که دو موضوع موازی مدیریت واحد شهر و تامین تجهیزات ناوگان شهر بود طی آن بررسی شد.

وی گفت: در بحث مدیریت شهری مصوبه‌ای در مورد شناورسازی زمان بهره‌برداری از معابر داشتیم که هفته بعد گزارش آن اعلام می‌شود. با این طرح حداقل تا ۴۰ درصد ترافیک مهر ماه مهار خواهد شد. از این رو پیشنهاداتی از مرکز کنترل ترافیک ارائه شده و هفته بعد در کمیته‌های اختصاصی مطرح می‌شود.

بهرامی افزود: اگر به پایتخت نگاه ویژه‌ای نداشته باشیم هرچقدر معابر را توسعه بدهیم هم فرقی نمی‌کند. همچنین در بحث تجهیزات ۶ رام قطار به خط اضافه شده و تا قبل مهرماه ۶ رام دیگر نیز به خطوط اضافه می‌شود. ضمن اینکه به زودی ۳۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری افزوده خواهد شد.

معاون شهردار تهران گفت: در بحث سرویس مدارس نیز طرحی آورده شده که خانواده‌ها تا آنجایی که می‌توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند. ما هم حمل و نقل را به حداقل قیمت خودش می‌رسانیم. اگر آموزش و پرورش طرح ساعت شناور مدارس را بپذیرد، ظرفیت ناوگان ما در صبح بازتر می‌شود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  معلمان مدارس خاص به ۱۲ ساعت تدریس در مدارس دولتی ملزمشدند/عدالت آموزشی در دولت مردمی
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml