فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس تیزهوشانمدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ توسط مرکز ملی استعداد درخشان اعلام خواهد شد. تمامی دانش آموزان بااستعداد می‌توانند با شرکت در آزمون تیزهوشان که توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان برگزار می‌شود، وارد مدارس تیز هوشان در مقاطع تحصیلی هفتم و دهم شوند. لازمه شرکت در این آزمون اطلاع از زمان ثبت نام تیزهوشان می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان هنوز به طور دقیق مشخص نشده است. به محض اطلاع رسانی در این صفحه قرار خواهد گرفت.

حتما بخوانید: راهنما ثبت نام آزمون تیزهوشان

.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیز هوشان ششم به هفتم و نهم به دهم را دارند باید در تاریخ‌هایی که از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان اعلام می‌شود، نسبت به ثبت‌نام در آزمون‌های تیز هوشان اقدام کنند. در سال گذشته زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در فروردین ماه انجام شد. 

پیش بینی می‌شود در سال جاری نیز نام نویسی در این آزمون در فروردین ماه انجام گرفته خواهد شد. داوطلبان باید در مهلت ثبت‌نام به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کرده و می توانند نام نویسی خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ هنوز مشخص نشده است 

لازم است اشاره کنیم پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، داوطلبان نمی‌توانند اقدامی کنند و حتما باید در زمان‌های اعلام شده، ثبت‌نام خود را به موقع دهند. به محض دریافت اخبار جدید مطالب این مقاله بروزرسانی شده و تاریخ دقیق ثبت‌نام تیز هوشان را قرار خواهیم داد. البته پیشنهاد می‌شود حتما پیش نام نویسی مقاله راهنما کامل و جامع زیر را مطالعه نمایید.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 – 1404 | راهنمامراحل

 

زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1403 – 1404

ثبت‌نام تیز هوشان نهم به هم به صورت اینترنتی از طریق سامانه استعدادهای درخشان هر ساله انجام می‌شود. سال گذشته زمان نام نویسی نهم به دهم از تاریخ ۱۵ فرودین ماه شروع و تا تاریخ ۲۵ فرودین ادامه داشت.

با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 -1404 که احتمالا در فروردین ماه خواهد بود، باید به سایت نام نویسی این مدارس مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل کنید. البته شما می توانید با عضو شدن در کانال تلگرام دانتل کو از آخرین اخبار تحصیلی باخبر شوند. در نظر داشته باشید تنها کسانی اجازه ثبت‌نام در آزمون را دارند که دارای شرایط باشند. 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

دانش آموزان ششم به هفتم برای ثبت‌نام در آزمون تیز هوشان باید به صورت اینترنتی وارد سایت استعدادهای درخشان بشوند و اطلاعات شخصی تحصیلی خود را وارد کنند. 

سال گذشته زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در تاریخ ۱۶ فروردین ماه انجام گرفت. دانش آموزان پایه ششم با مراجعه به سایت azmoo.medu.ir می‌توانسنتند نام نویسی حود را انجام دهند. زمان نام نویسی در سال جاری تا کنون اعلام نشده است. پیش بینی می‌شود نام نویسی همانند سال گذشته در فروردین ماه انجام گیرد. به محض اعلام اخبار جدید در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد. 

تاکنون زمان ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم اعلام نشده است.

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

سال گذشته زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای بار اول از 21 تا 25 فروردین اعلام شد اما پس از این تاریخ نیز وزارت آموزش و پروش مهلت ثبت‌نام این آزمون را برای ایجاد فرصتی برای جاماندگان و همینطور ویرایش اطلاعات را تا ۳ اردیبهشت تمدید کرد و طبق اطلاعیه سازمان استعداد درخشان این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود. 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ –۱۴۰۳

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ و همینطور تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان منتشر نگردیده است، اما به محض دریافت اخبار جدید مطالب این مقاله بروزرسانی شده و تاریخ ثبت نام تیزهوشان را قرار خواهیم داد.

 

زمان ثبت نام میان پایه تیزهوشان 1403 – 1404

مدارس تیز هوشان علاوه بر پذیرش دانش آموزان پایه های هفتم و دهم از طریق آزمون تیز هوشان، چندین سال است که در مقاطع میان پایه نیز دانش آموز جذب می‌کند. که در سال های گذشته زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان در میان پایه ها طی مرداد ماه بوده است. پیش بینی می‌شود برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ نیز در مرداد ماه انجام شود.

 

برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

پس از نام نویسی در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، داوطلبان باید در زمان تعیین شده به حوزه امتحانی خود مراجعه کرده و در جلسه آزمون شرکت نمایند. توجه داشته باشید که چند روز قبل برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه منتشر خواهد شد و باید حتما آن را دریافت کرده و به صورت چاپ شده در جلسه آزمون با خود به همراه داشته باشید.

حتما نیم ساعت قبل شروع آزمون در حوزه امتحانی خود حضور داشته باشید. عدم حضور در جلسه آزمون به منزله انصراف است و دیگر امکان جبران آن وجود نخواهد داشت. آزمون تیزهوشان بعد امتحانات نهایی برگزار می‌شود تا داوطلبان با مشکل تداخل زمانی مواجه نشوند. 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان

آزمون تیز هوشان برای دانش آموزان و خانواده هایی که تصمیم قبولی حتمی در آزمون تیز هوشان 1403- 1404 را دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. از همین رو در صورتی که جزو این دسته از افراد هستید باید برنامه ریزی دقیق و منظمی برای خود داشته باشید. 

اطلاع از منابع تیزهوشان از جمله موارد مهمی است که به دانش آموزان در یادگیری بهتر مطالب و نکات آزمون کمک می کند. همچنین باید داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیز هوشان از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان شرایط آن و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان اطلاع داشته باشند تا بتوانند برنامه ریزی صحیحی بر اساس تاریخ برگذاری آزمون برای خود درنظر بگیرند. 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

پس اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ هر ساله شاهد داوطلبانی هستیم که از نمره و رتبه دریافتی خود راضی نبوده اند و انتظار تراز بالاتری را باتوجه به پاسخ های خود دارند. این افراد می توانند به سایت ثبت‌نام مدارس سمپاد مراجعه کنند و اعتراض به نتایج آزمون تیز هوشان خود را وارد نماییند. 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 آخرین اخبار آزمون:

12 فروردین 1402: زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخ ۱۵ فررودین ماه آغاز و تا ۲۵ فرودین ادامه خواهد داشت.

 

سوالات متداول

  1. تاریخ نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه زمانی می باشد؟

    زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان معمولا در فرودین ماه می باشد. در متن مقاله تاریخ دقیق را اعلام کرده ایم.

  2. آیا ثبت نام آزمون پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم تیز هوشان در زمان های مختلف انجام می گیرد؟

    خیر، ثبت‌نام آزمون در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت همزمان انجام می گیرد.

  3. آیا زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان تمدید خواهد شد؟

    بله معمولا زمان ثبت نام برای چند روز تمدید می‌شود اما پس از آن دیگر به هیچ عنوان امکان نام نویسی وجود نخواهد داشت.

کانال تلگرام تحصیلی     

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml