فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس تیزهوشانمدارس نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ پایه هفتم و دهم به ترتیب در 1 تیر ماه و 2 تیر ماه برگزار می شود. داوطلبان چند روز پیش از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت my.medu.ir می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. نکته ای که داوطلبان بایستی درنظر داشته باشند؛ این است که این آزمون چه زمانی برگزار می‌شود تا باتوجه به آن برنامه ریزی کنند و به آمادگی خوبی برای شرکت در جلسه آزمون برسند. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 می‌پردازیم.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان از امروز ۲۷ خرداد ماه منتشر شد. داوطلبان با مراجعه به سایت آموزش و پرورش می توانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند. برای اطلاع از سات و راهنما تصویری گام به گام مقاله زیر را مطالعه نمایید.

حتما بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

تما‌می متقاضیانی که از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش و سمپاد ثبت نام خود را تکمیل کرده اند بایستی زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اعلام شده از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان در جلسه آزمون حضور داشته باشند. لازمه ورود و شرکت در جلسه آزمون تیز هوشان، کارت ورود به جلسه می‌باشد، به طوری که اگر داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را در اختیار نداشته باشند نمی‌توانند در جلسه آزمون شرکت کنند و از ورود آنها ممانعت به عمل خواهد آمد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  شرایط انتقالی مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳
پایه تحصیلی زمان انتشار کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون
آزمون ششم به هفتم 27 خرداد ماه 1402 1 تیر ماه 1402 (۹ صبح)
آزمون نهم به دهم 27 خرداد ماه 1402 2 تیر ماه 1402 (۹ صبح)

چند روز پیش از تاریخ آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کنندگان می‌توانند به سامانه ” my.medu.ir ” مراجعه کرده و از طریق سمپاد هفتم کارت ورود به جلسه خود را تهییه کنند.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

داوطلبانی که در زمان ثبت نام شرکت کرده اند و هزینه شرکت در آزمون را پرداخت کرده اند، باید در آزمون ورودی این مدارس جهت کسب نمره قبولی لازم به رقابت بپردازند. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403 امسال در اول تیر ماه برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1 تیر ماه 1402 می باشد. 

همناگونه که می دانیم سوالات آزمون هفتم فقط به صورت استعداد تحلیلی و سنجش هوش می باشد. لذا داوطلبان نیازی به مطالعه دروس پایه ششم یا قبل تر ندارند. دانش آموزان در وهله اول باید استرس خود کنترل کرده و با آرامش کامل به سوالات پاسخ دهند. البته باید به مدت زمان پاسخگویی نیز توجه داشته باشند.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون نهم به دهم شرکت کرده اند. در تاریخ آزمون تیزهوشان نهم به دهم با حضور در جلسه امتحان شانس خود را برای قبولی در این آزمون محک بزنند. داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید هزینه ثبت نام تیزهوشان را در مهلت ثبت نام پرداخت نمایند. 

دانش آموزان از 25 خرداد ماه سال جاری با مراجعه به سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. در کارت ورود به جلسه اطلاعات مهمی همچون تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان و حوزه حوزه امتحانی درج شده است. داوطلبان نیم ساعت پیش از شروع آزمون باید در محل حضور داشته باشند.

سوالات آزمون نهم به دهم به دو دسته استعداد تحصیلی (سنجش هوش) و تحصیلی پایه های نهم و هشتم تقسیم بندی می شود. لذا دانش آموزان برای کسب نمره قبولی باید با آمادگی کامل در جلسه امتحان حضور داشته باشند. والدین گرامی پیشنهاد می کنیم با توجه به حساس بودن مقاطع متوسه دوم و تاثیر آن در آینده فرزند شما حتما از کارشناسان و متخصصان این حوزه مشاوره بگیرید.

برای ارتباط با کارشناسان با تجربه مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو و برنامه ریزی اصولی می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

✅ چنانچه داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند بایستی تمامی مشخصات و مندرجات آن را به دقت بررسی کنند تا با اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی آنها هیچگونه تفاوتی نداشته باشد و مطابق با مشخصات هر داوطلب باشد.

❌ چنانچه داوطلبان در کارت ورود به جلسه تیز هوشان خود، متوجه مغایرتی با مشخصات خود شدند بایستی قبل از زمان آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 نسبت به رفع نقص موجود در کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

داوطلبان با توجه به مندرجات کارت ورود به جلسه خود می‌توانند آدرس حوزه ای که بایستی در آن حضور داشته باشند را دریافت کنند و از آدرس مکان برگزاری آزمون تیز هوشان مطلع شوند.  

 

مشاوره زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

متقاضیان شرکت در آزمون تیز هوشان ابتدا بایستی به درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش و سمپاد پایه دهم، مراجعه کنند و ثبت نام خود را در آزمون تیز هوشان ششم به هفتم۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ نهایی کنند. تمامی این شرکت کنندگان بایستی در تاریخ های اعلام شده از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان نیز در جلسه آزمون حضور داشته باشند و البته پیش از حاضر شدن در جلسه کارت ورود به جلسه خود را نیز همراه کنند. 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  شاید این هم پشت پرده داره! - تاخیر در اعلام نتایج سمپاد و نمونه دولتی

چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، شرکت کنندگان می‌توانند به سامانه “ hoosh.medu.ir ” مراجعه کرده و از طریق سمپاد نهم کارت ورود به جلسه خود را تهییه کنند. چنانچه پیرامون آزمون تیز هوشان ابهامی برایتان وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل، با این مرکز تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان آزمون تیزهوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

سوالات متداول

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چه زمانی می باشد؟

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان در 1 و 2 تیر ماه ۱۴۰۲ می باشد.

آیا شرکت در آزمون دارای شرط معدل می باشد؟

بله، آزمون شرکت در آزمون تیز هوشان نیازمند شرایط مختلفی می باشد که داطلبان باید دارای شرایط باشند.

آیا معدل در آزمون تیز هوشان موثر می باشد؟

خیر، معدل در قبولی دانش آموزان موثر نمی باشد و نمره آزمون فقط محاسبه می شود.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml