مدارس تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس تیز هوشان می بایست در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، نسبت به نام نویسی خود اقدام نموده و برای ورود به دوره اول و دوم متوسطه مدارس سمپاد  در تاریخ مقرر برگزار می شوند را شرکت نمایند. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از سایت my.medu.ir منتشر خواهد شد.

✅ لینک مستقیم سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

(به محض انتشار نتایج، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

علی رغم اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر انتشار نتایج آزمون تیزهوشان مورخ 11 مرداد ۱۴۰۲، همچنان زمان اعلام نتایج در هاله ای از ابهام است.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

آزمون های مدارس تیزهوشان جهت ورود دانش آموزان به دوره های متوسطه اول (ششم به هفتم) و متوسطه دوم (نهم به دهم)، برگزار می شوند. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی روز چهارشنبه مورخ 11 مرداد ماه 1402 در سایت مربوطه قابل مشاهده  است. البته علی رغم اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر انتشار نتایج آزمون تیزهوشان مورخ 11 مرداد ۱۴۰۲، همچنان زمان اعلام نتایج در هاله ای از ابهام است.

 • مهلت اولیه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 : 15 تا 25 فروردین 1402
 • تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 : تا 28 فروردین 1402
 • زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 1402 : 1 تیر 1402
 • زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم 1402 : 2 تیر 1402
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402 : اواخر خرداد 1402
 • اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 : اوایل مرداد 1402
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ –۱۴۰۳

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

همان طور که بیان شد، مشاهده و دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه پادا در زمان مقرر امکان پذیر است. برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم  می بایست روی گزینه مربوط به آن ها کلیک نموده و پس از آن طبق مراحل زیر پیش روید.

 1. جهت مشاهده کارنامه و نتیجه آزمون خود، در زمان مقرر به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی my.medu.ir مراجعه نموده و اطلاعات ورود را وارد کنید.
 2. سپس، بر روی گزینه “اعلام نتایج تیزهوشان” کلیک نمایند.
 3. با دریافت کارنامه از سامانه، قسمتی در آن با عنوان “وضعیت قبولی” وجود دارد که این قسمت وضعیت قبولی یا عدم قبولی شما را در اولویت های انتخاب شده نمایش می دهد.

داوطلبان در زمان مقرر شده می توانند با مراجعه به سایت و پس از وارد کردن کد ملی دانش آموز به عنوان نام کاربری و رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان وارد صفحه شخصی خود شده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

ممکن است برخی از دانش آموزانی که در ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم 1402 – 1403 شرکت کرده اند، به نتایج اعلام شده و کارنامه عدم قبولی خود اعتراض داشته باشند. به همین منظور پس از انتشار نتایج،  امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان فراهم شده است. شرکت کنندگان برای ثبت اعتراض می توانند از طریق سامانه my.medu.ir اقدام کرده و از طریق لینک موجود در سایت، اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام شده ثبت کنند.

 1. ورود به سامانه my.medu.ir و درج کدملی و سریال شناسنامه
 2. کلیک بر روی گزینه آزمون مدارس تیزهوشان
 3. انتخاب گزینه اعتراض و درج درخواست بررسی مجدد
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

نکات مهم در خصوص اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

 • توجه داشته باشید که در صورت فراموشی رمز ورود، می توانید روی عبارت “بازیابی کلمه عبور” کلیک کنید. در این صورت سامانه رمز ورود جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 • چنانچه داوطلبی نمره قبولی لازم را اخذ نکرده باشد، تعداد پاسخ های صحیح، غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و همچنین تراز آخرین فرد قبولی در مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی نمایش داده خواهد شد و اگر دانش آموز پذیرفته شده باشد، نام مدرسه قبولی ذکر خواهد شد.
 • ذکر این نکته نیز ضروری است که، تنها در صورت عدم قبولی داوطلبان جزئیات کارنامه آن ها منتشر خواهد شد و در صورت پذیرش، فقط این وضعیت و نام اولویت مورد نظر در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.
 • پذیرفته شدگان برای تحصیل در این مدارس ملزم به پرداخت شهریه هستند که مبالغ آن نسبت به عوامل متعددی متغیر می باشد. جهت مشاهده شهریه مدارس سمپاد بر روی لینک زیر کلیک نمایید

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را دریافت نمود؟

علی رغم اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر انتشار نتایج مورخ 11 مرداد ۱۴۰۲، همچنان زمان اعلام نتایج در هاله ای از ابهام است.

2- در چه سایتی می توان نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را مشاهده نمود؟

مشاهده و دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت my.medu.ir می باشد.

3- آیا امکان ثبت اعتراض بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ‌۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ وجود دارد؟

بله، داوطلبان با مراجعه به سایت my.medu.ir می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود در بازه زمانی 5 تا 10 مرداد ماه اقدام نمایند.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml