فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ –۱۴۰۳

هر ساله پس از سپری شدن مرحله برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، مهم ترین و اصلی ترین دغدغه دانش آموزان زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می باشد تا بتوانند از پذیرش یا عدم پذیرش خود در آزمون مذکور مطلع شوند. نتایج این امتحان در زمانی مشخص به صورت اینترنتی از طریق سایت my.medu.ir در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. از آنجایی که مشاهده به موقع نتیجه این آزمون جهت به انجام رساندن ادامه مراحل ثبت نام بسیار حائز اهمیت می باشد لذا ضروری است که افراد داوطلب در اسرع وقت نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایند.

✅ لینک مستقیم مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

(به محض اعلام نتایج، لینک فوق فعال می گردد.)

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1402 – 1403 از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در موعد مقرر منتشر می گردد. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir، نتایج خود را روئیت نمایند. تا امروز هیج اطلاعیه ای درباب زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان در دسترس نیست اما لینک مربوط به نتایج در دوره گذشته در اوایل مرداد ماه بر روی سایت نام برده شده فعال شد و انتظار می رود که نتایج مدنظر برای دوره جدید نیز در همان موعد در دسترس داوطلبان قرار بگیرد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

داوطلبان جهت مشاهده نتیجه عملکرد خود در آزمون مورد بحث بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و مطابق با راهنمای زیر عمل کنند.

  • ورود به سایت my.medu.ir و درج اطلاعات لازم سپس فشردن گزینه “ورود”
  • کلیک بر روی آیکون “آزمون سمپاد”
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

پس از ورود کارنامه به دوشکل زیر نمایش داده خواهد شد.

پذیرفته شده: چنانچه در آزمون تیزهوشان حدنصاب لازم را کسب کرده باشید، عبارت “پذیرفته شده” در کادر “وضعیت قبولی” درج خواهد شد و همچنین نام مدرسه قبولی در کادر “محل پذیرش” مشخص خواهد بود.

پذیرفته نشده: در صورتی که حد نصاب پذیرش را به دست نیاورده باشید، در کادر “وضعیت قبولی” عبارت “پذیرفته نشده” درج خواهد شد و نام هیچ مدرسه ای در کادر “محل پذیرش” قید نخواهد شد.

در همه آزمون ها این احتمال وجود دارد که عده ای بخواهند نسبت به نتایج آن معترض باشند. از این رو سازمان استعداد های درخشان، پس از آن که داوطلبان توانستند نتایج خود را مشاهده کنند، یک بازه چند روزه ای را برای این دسته افراد قرار می دهد تا بتوانند با مراجعه به سایت ‌my.medu.ir اعتراض خود را به نتایج تیزهوشان ثبت کنند. لازم به ذکر است مدت زمان بررسی به اعتراض داوطلبان و اعلام نتایج آن، معمولا دو تا سه هفته پس از اتمام مهلت مشخص شده می باشد.

سوالات متداول

1- نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چه زمانی اعلام می شود؟

تاکنون هیج اطلاعیه ای درباب زمان اعلام نتایج منتشر نشده است اما لینک مربوط به نتایج در دوره گذشته در اوایل مرداد ماه بر روی سایت نام برده شده فعال شد.

2- مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به چه صورت است؟

داوطلبان جهت مشاهده نتایج این آزمون بایستی به سایت my.medu.ir مراجعه و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  جواب آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند چند روز پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را در سایت مربوطه ثبت نمایند.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml