علمی فرهنگی

روند نزولی فروش سینما‌ها در هفته آخر اردیبهشت

سینمای ایران در هفته دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و در هفته‌ای که از اکران فیلم‌های نوروزی گذشت در مجموع میزبان ۶۹۵ هزار مخاطب در ۲۰ هزار سانس بود که توانست ۳۶ میلیارد و ۵۹۱ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان فروش داشته باشد .

فیلم سینمایی «مست عشق» محصول مشترک ایران و ترکیه که اکران آن از چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه آغاز شد؛ توانست ۲۹۸  هزار بلیط به ارزش ۱۵ میلیارد و ۹۱۴ میلیون تومان بفروشد و در هفته آخر اردیبهشت ماه در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.

فیلم سینمایی «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی این هفته توانست ۱۳۷ هزار بلیط به ارزش ۷ میلیارد و ۵۳۴ میلیون تومان بفروشد و در رتبه دوم فروش گیشه قرار بگیرد.

«سال گربه» به کارگردانی و نویسندگی مصطفی تقی زاده با فروش ۱۲۶ هزار بلیط به ارزش ۶ میلیارد و ۴۷۹ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

فیلم «بی بدن» که در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد این هفته میزبان ۵۱ هزار مخاطب شد و توانست دو میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه چهارم فروش گیشه قرار گیرد.

فیلم سینمایی «آسمان غرب» در هفته گذشته با فروش ۲۹ هزار بلیط به ارزش یک میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان در رتبه پنجم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  دشمن کمر به مخدوش کردن اعتماد مردم به روحانیت بستهاست
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml