مقالات مختلف

روابط عمومی ها علمدار جهاد تبیین هستند

زلفی گل:

وزیر علوم تحقیقات و فناوری در اختتامیه جشنواره دریچه گفت: روابط عمومی ها علمدار جهاد تبیین و امیدآفرینی هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمدعلی زلفی گل در اختتامیه اولین جشنواره روابط عمومی و رسانه‌های برتر حوزه آموزش عالی به ارتباط نزدیک روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به مجموعه روابط عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: روابط عمومی‌ها در هر دانشگاه از جایگاه خاصی برخوردار هستند.  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با بیان وابستگی اعضای هیئت رئیسه با مدیران و کارکنان روابط عمومی‌ها گفت: از ویژگی‌های روابط عمومی‌های موفق مهارت در ارتباط برقرار کردن و بیان نقش موثر مجموعه روابط عمومی است.
او افزود: روابط عمومی بویژه در مجموعه آموزش عالی نقش راهبردی و راهبری دارد. روابط عمومی‌ها با معرفی سیاست‌ها و برنامه‌های موفق یک مجموعه آنرا به دیگران معرفی و اولویت‌های آن مرکز علمی و آموزشی را بیان می‌کنند.
دکتر زلفی گل گفت: روابط عمومی‌ها با مشخص کردن، تدوین و معرفی موسسه آموزشی و تحقیقاتی تحت پوشش خود نقش راهبردی خواهند داشت.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: روابط عمومی‌ها علمدار جهاد تبیین و امیدآفرینی هستید و اعضای هیئت رئیسه‌ای موفقند که به نقش و جایگاه شما احترام بگذارد.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری به نقش پیشگیرانه روابط عمومی‌ها در ایجاد یک مشکل و بحران‌ها گفت: روابط عمومی ها می توانند در جلوگیری از مشکلات دانشگاهها و بهبود شرایط موثر باشند.

محمدعلی زلفی گل با بیان اینکه انتخاب عنوان و تیتر خبر روابط عمومی‌ها می‌تواند جریان ساز و تاریخی باشد، گفت: روابط عمومی‌ها ثبت تجربه مدیران و مجموعه مطبوع خود هسند.
او خطاب به مدیران و کارکنان روابط عمومی‌های مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت علوم گفت: برای موفقیت هر چه بیشتر بین افراد تقسیم کار کنید. شما زمانی موفق هستید که در آموزش افراد با توانایی‌های بالا در ارتباطات موفق باشید و کادر سازی کنید.
زلفی گل با اشاره به نقش آموزشی حوزه دانشگاه گفت: توانایی‌های افراد مستعد در همین دانشگاه تربیت می‌شوند و فرصت دیده شدن پیدا می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  این افراد تا می توانند چربی بخورند!

در اختتامیه اولین جشنواره روابط عمومی و رسانه‌های برتر حوزه آموزش عالی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی از ۴۸ نفر از روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها و ۹ نفر از خبرنگاران برگزیده و  مؤسسات آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری تجلیل شد.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml