اخبار گوناگون مدارس

رشد ۳۰۰ درصدی تعهد خیرین مدرسه‌ساز

رشد ۳۰۰ درصدی تعهد خیرین مدرسه‌ساز

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور در نشست خبری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز، اظهار داشت: گسترش فرهنگ قرآنی و باقیات صالحات در این جشنواره‌ها در اولویت است.
محمدرضا جعفری گفت: توجه به آموزش و پرورش و موفقیت نهضت بزرگ مدرسه‌سازی ایران، با همراهی رسانه‌ها در تبیین رخداد‌ها و نمایش زیبایی‌ها به وسیله خبرنگاران و اصحاب رسانه رقم می‌خورد.
وی افزود: سال گذشته ۳۰۰ درصد تعهد خیرین رشد داشت و در سال جاری حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان تعهد پیش‌بینی شده است که به همت و همراهی نیک‌اندیشان محقق خواهد شد.
مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز با اشاره به شعار بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز پیشران ایران قوی، خاطرنشان کرد: توجه به خیرین خارج از کشور بسیار حائز اهمیت است.
جعفری در پایان تصریح کرد: در بیست و ششم اردیبهشت ماه نشست نمایندگان خیرین فعال در عرصه بین‌الملل برگزار می‌شود که ان‌شاءالله شاهد جذب مشارکت بالای این نیک‌اندیشان خواهیم بود.
گفتنی است بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در سطح استانی در حال برگزاری است و بیست و ششمین جشنواره ملی نیز ۱۲ تیرماه در سالن اجلاس سران وزارت کشور برگزار خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات آموزشی در گرو تأمین اعتبار ازسوی سازمان برنامه و بودجه
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml