علمی فرهنگی

«رای ما ایران را می‌سازد» دیوارنگاره جدید میدان انقلاب

دیوارنگاره‌ها در تبلیغات محیطی شهر یکی از بستر‌های تبلیغی و اطلاع رسانی برای شهروندان است، لحظاتی را ما را به فکر فرو می‌برند، گاهی تلنگری می‌زند، و همواره پیامی را به ما می‌رساند، در موضوع‌های مختلف، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی. در تهران چهار میدان اصلی برای نصب طرح‌های دیوارنگاره تعیین شده‌اند، میدان ولیعصر (عج)، میدان فلسطین، میدان جهاد و میدان انقلاب اسلامی که امروز سه‌شنبه – ۸ اسفند ماه- جدیدترین طرح را با محوریت اهمیت حضور مردم در انتخابات وشعار «رأی ما ایران را می‌سازد…» رونمایی شد.

سازمان تبلیغات اسلامی در توضیح این دیوارنگاره جدید در میدان انقلاب به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اشاره کرده است «این دیوارنگاره دعوتی جمعی از مردم برای حضور در انتخابات است، که با نشانی از برنامه تلویزیونی «به اضافه یک» اکران شد»

برنامه تلویزیونی «به اضافه یک» این روز‌ها به همت مرکز هنری رسانه‌ای نهضت و با هدف تبیین اهمیت حضور در انتخابات به روی آنتن رسانه ملی می‌رود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، روز جمعه ۱۱ اسفند در سراسر کشور و به صورت همزمان برگزار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  نماهنگ جدید شریک جرم منتشر شد
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml