فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

راه‌اندازی رشته «خدمات پس از فروش خودروهای سبک»

تفاهم نامه همکاری آموزشی با نمایندگی‌های ایران خودرو برای راه‌اندازی رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در سال تحصیلی جاری به امضای مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش و مدیر عامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساکو) رسید.

به گزارش مدارس، تربیت نیروی انسانی ماهر و تکنسین مورد نیاز حال و آینده بازار کار صنعت خودروسازی و مشاغل مرتبط به ویژه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروها، فروشندگان لوازم یدکی متصدیان مراکز معاینه فنی خودرو و کمک به بهبود کیفیت خدمات رسانی به مشتریان گروه‌های خودروساز از اهداف این تفاهم‌نامه است.

بر اساس این تفاهم‌نامه، آموزش و پرورش در زمینه‌های برگزاری دوره‌های دانش افزایی برای هنرآموزان و کارشناسان، تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو اعم از دولتی و غیردولتی و جذب هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط خودرو با ‌ گروه خودرو سازی همکاری خواهد داشت.

معرفی هنرستان معین و نزدیک به دفتر منطقه‌ای استان‌ها براساس درخواست و نیازسنجی شغلی، پیش ثبت‌نام دانش آموزان علاقمند و معرفی به نمایندگی‌ها برای انجام مصاحبه و ثبت نام هنرجویان در هنرستان معین، آموزش دروس عمومی در هنرستان معین، برگزاری آزمون‌های نظری و عملی، تدوین استانداردهای مهارت آموزی، تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو در صورت نیاز شرکت، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت از طرف نمایندگی‌ها و استقرار یک مربی آموزش و پرورش جهت نظارت و پایش عملکرد هنرجویان از تعهدات دفتر آموزش‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش در این تفاهم‌نامه است.

تعهدات شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساکو) در این تفاهم‌نامه شامل، معرفی نمایندگی‌های همکار با مشخص کردن تعداد پذیرش دانش آموز، تجهیز هنرستان‌های معین، همکاری دفاتر منطقه‌ای در برگزاری دوره‌های دانش افزایی، همکاری در تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو اعم از دولتی و غیردولتی، همکاری در جذب هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های خودرویی در صورت نیاز، اجرای صحیح دستورالعمل آزمون و اجرای آموزش‌های مهارتی در دفاتر منطقه‌ای و نمایندگی‌ها به صورت رایگان است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  تایید افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان/مازوت سوزینداریم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی است؛ رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در هنرستان کاردانش شهداء در منطقه ۲ شهر تهران برای سال تحصیلی جاری راه اندازی شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml