فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

جوانان به هویت ایرانی و اسلامی خود افتخار می‌کنند

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش معتقد است نوجوانان و جوانان امروز به هویت ایرانی و اسلامی خود افتخار می‌کنند و با پایبندی به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، برای آینده‌ای روشن می‌کوشند.

به گزارش ایسنا، احمد محمود زاده در جمع گروهی از دانش آموزان عازم اردوی راهیان پیشرفت، با تحسین تلاش‌های علمی و فناورانه دانش آموزان مدارس غیردولتی و درخشش ملی آنان در عرصه‌های مختلف آموزشی و پرورشی، گفت: نوجوانان و جوانان این مرز و بوم با پایبندی به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران برای آینده‌ای روشن می‌کوشند که این تلاش ارزشمند دانش آموزان قابل ستایش است.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در این گفتگوی رو در رو با دانش آموزان هوش و ذکاوت آنان را ستود و خاطر نشان کرد: یکی از رموز موفقیت و پیروزی در برابر دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی هوشیاری و بصیرت دانش آموزان است.

وی با اشاره به ترس دشمنان انقلاب اسلامی از شکل‌گیری ایران قوی و عظمت ملت ایران اظهار کرد: نوجوانان و جوانان غیور ایران باید با دانش افزایی علمی و توانمندسازی اندیشه‌های دینی و هویتی خود در راستای شکوه و عظمت آینده ایران اسلامی همت گمارند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با گوش فرا دادن به سخنان دانش آموزان با موضوعات مختلف آموزشی و پروشی در سطح مدارس، تسهیل امتحانات نهایی و آزمون سراسری، به دانش آموزان توصیه کرد: تلاش و سخت کوشی را فراموش نکنید تا اهداف عالی‌تان محقق شود.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  فرماندار :۲۱۴ کلاس درس در دولت سیزدهم به سرانه های آموزشیملارد افزوده شده است

وی با بیان اینکه پیشرفت ایران اسلامی در گرو موفقیت و کار آمدی دانش آموزان و آینده سازان کشور است، افزود: شناخت و آگاهی از دستاوردهای علمی، تجهیزاتی، نظامی و هسته‌ای در اردوی پیشرفت می‌تواند منشاء برنامه ریزی و تلاش مضاعف شما برای رسیدن به اهداف‌تان باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی است؛ اردوی دو روزه راهیان پیشرفت و امید متشکل از۲۰۰ دانش‌آموز نخبه مدارس غیردولتی دخترانه از استان‌های البرز، قزوین، تهران و تهران بزرگ با بازدید از مرکز پهپادی نیروی هوا فضای سپاه در کاشان و صنایع تجهیزاتی، نظامی و سایت هسته‌ای نطنز در اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml