اخبار گوناگون مدارس

جناب رئیس‌جمهور، کارشناسان به خط هستند!

جناب رئیس جمهور، کارشناسان به خط هستند!

دیدارنیوز _ امیررضا اعتمادی*: جناب دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور محترم کشورمان ایران، شما از دل جامعه‌ای دغدغه‌مند انتخاب شدید، برای عقیده‌ای آزاد انتخاب شدید و برای تعامل با کارشناسان انتخاب شدید.

حقیقتا نه کارشناسان دیگر توان صبر کردند دارند نه مردم نای ادامه دادن، اما چندی‌ست کورسوی امیدی به نام مسعود پزشکیان برایمان روشن شده؛ پس بیایید بیش از این صبرمان را آزمایش نکنیم و دست به کار شویم (برای ایران) تمام مردم و کارشناسان آماده برای قدم برداشتن در این مسیر سخت، اما پایانی شیرین هستند.

حال که شیرینی پیروزی را چشیدیم زمان آن است که دیگر منتظر نمانیم و غافل نشویم از زمانی که از دست دادیم، کارشناسان را دعوت کنید و جلسات را آغاز کنید، کارشناسان در (دانشگاه‌ها، اتاق بازرگانی، سندیکاها، اصناف و اتحادیه‌ها، دانش بنیان‌ها و…) دیگر نمی‌توانند بیش از این صبر کنند که حرفشان شنیده شود و راه حل‌های خود را برای برون رفت از تورم کمر شکن و عبور از تحریم‌ها بیان کنند!

این انتخابات از این جهت با دیگر انتخابات فرق داشت که مردم به برای تعامل با دولت و شنیده شدن مطالباتشان و عمل به آن پا به میدان گذاشتند، جناب پزشکیان مسئولیت سنگینی بر دوش شما است، اما بدانید که تنها نیستید و این مردم امروز خودشان آستین بالا زده و پشت شما هستند برای ساختن ایرانی قوی با کمک مردمی قویتر.

ما می‌خواهیم کار را زودتر شروع کنیم که همین حالا هم خیلی عقب هستیم! جلسات و نشست‌ها را توسط کمیته‌های مردمی از جنس بخش خصوصی آغاز کنیم و با مشارکت تمام کارشناسان یک جامعه یکدست برای پیشرفت این سرزمین؛ استان به استان، شهر به شهر و روستا به روستا تشکیل دهیم.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  دوره گزینش مدرسه آفرینش‌‌های علمی استعدادهای‌ برتر برگزارمی‌شود

ما مردم امروز در صف اول کنار شما هستیم و تا آخر خواهیم ماند برای ایران، با احترام امیررضا اعتمادی.

*عضو اتاق و کارشناس اقتصادی


Source link

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml