فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
مدارس نمونه دولتی

ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از ۲۳ مرداد شروع و تا 1 شهریور ماه ادامه دارد. بایستی در این بازه زمانی به مدرسه مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را تحویل دهند. نتایج آزمون نمونه دولتی در سایت my.medu.ir اعلام شده است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت از نتایج خود مطلع شوند. در این مقاله به توضیح کامل زمان و نحوه مراجعه حضوری و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 پرداخته‌ایم. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید با مجموعه مدارس تماس بگیرید.

ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مدتی پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتایج اعلام می‌شود و داوطلبان پذیرفته شده باید بر اساس دستور العمل های ارائه شده برای ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اقدام نمایند. در سال های گذشته داوطلبان برای مشاهده نتایج باید به سامانه های استانی مراجعه می‌کردند. اما در سال جدید نتایج نمونه دولتی به صورت یکپارچه از سامانه my.medu.ir اعلام می‌شود. پس از مشاهده نتایج، داوطلبان در سه دسته قرار خواهند گرفت که به شرح زیر می‌باشد.

پذیرفته شدگان: داوطلبانی که نمره قبولی را در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ کسب کرده باشند، در کارنامه خود عبارت پذیرفته شده را مشاهده خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  شرایط انتقالی مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مردودشدگان: داوطلبانی که نمره قابل قبول کسب نکرده باشند، عبارت مردود را در کارنامه خود مشاهده خواهند کرد. این داوطلبان می‌توانند در بازه زمانی تعیین شده نسبت به نتیجه آزمون اعتراض نمایند.

لیست ذخیره: در صورت مشاهده این عبارت یعنی اگر پذیرفته شده ای از ثبت‌نام انصراف دهد و یا مدرسه ظرفیت داشته باشد، دانش آموزان می‌توند ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 را انجام دهد.

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، دانش آموزان پذیرفته شده باید در بازه زمانی تعیین شده به مدرسه مراجعه کرده و به صورت نهایی ثبت نام نمایند. طبق اطلاعیه های جدید منتشر شده در سامانه my.medu.ir پذیرفته شدگان می‌توانند از ۲۳ مرداد به مدرسه محل قبولی خود مراجعه کرده و ثبت نام نهایی را انجام دهند.

زمان مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی از 23 مرداد تا 1 شهریور ماه 1402 می باشد. عدم مراجعه در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام است و برابر با ضوابط نسبت به ثبت نام دانش آموزان جایگزین اقدام می‌شود.

عدم حضور در مدرسه در زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به معنای انصراف از تحصیل می‌باشد و امکان اعتراضی نیز وجود ندارد. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاع سریع از جدول زمان بندی مدارس نمونه دولتی در کانال تلگرامی مدارس عضو شوید.

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی باید به همراه والدین به مدرسه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را تحویل دهند تا نام نویسی به صورت نهایی انجام شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 به شرح زیر هستند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  تفاوت مدرسه غیر انتفاعی با دولتی

✅کارنامه پایه هشتم و نهم

✅شناسنامه و کارت ملی دانش آموز به همراه کپی

✅شناسنامه و کارت ملی والدین به همراه کپی

✅حکم کارگزینی برای والدین فرهنگی

✅کارنامه قبولی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

✅کارت جانبازی به همراه کپی در صورت جانباز بودن والدین

✅عکس پرسنلی با زمینه سفید و پشت نویسی شده (۶ قطعه) دانش آموز

✅کارت واکسن

✅پرداخت هزینه ثبت نام

مراجعه حضوری برای ثبت نام نهایی مدارس نمونه دولتی

داوطلبانی که موفق به کسب نمره حد نصاب در آزمون نموه دولتی شده باشند، اجازه ثبت نام و تحصیل در مدارس نمونه دولتی را به دست خواهند آورد. برای ثبت نام در مدارس دانش آموزان باید به به صورت حضوری با والدین خود به مدرسه مراجعه کنند.

البته برخی از مدارس استان ها ممکن است که به دلیل محدودیت در مراجعه حضوری روش‌های دیگری را برای ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در نظر بگیرند اما روش کلی برای اکثر مدارس، مراجعه حضوری می‌باشد که طبق اطلاعیه های منتشر شده زمان آن از ۲۳ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزانی که موفق به کسب قبولی در آزمون نموه دولتی شده‌اند و نتایج خود را از سامانه my.medu.ir دریافت کرده‌اند، باید در تاریخ مشخص به مدرسه مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل دهند تا نام نویسی انجام شود.

در صورتی که ابهام و یا سوالی در زمینه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برای تان وجود دارد، می توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سایت مدارس در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

سوالات متداول

  1. ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از چه تاریخی شروع می‌شود؟

    دانش آموزان پذیرفته شده می‌توانند از تاریخ 23 مرداد تا 1 شهریور برای مراجعه حضوری و ثبت نام در مدرسه اقدام کنند.

  2. برای ثبت نام پذیرفته شدگان نمونه دولتی چه مدارکی را باید ارائه داد؟

    از مدارک مورد نیاز ثبت نام می‌توان به مدارک تحصیلی و هویتی دانش آموز و والدین اشاره کرد. مدارک لازم برای ثبت نام به طور کامل در متن آورده شده است.

  3. آیا در صورت قبولی در آزمون، کارنامه در سایت نمایش داده می‌شود؟

    بله داوطلبان پذیرفته شده پس از مراجعه به سایت مای مدیو، کارنامه آزمون خود را مشاهده خواهند کرد.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml