فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام دبیرستان مفید

مدارس مجتمع آموزشی مفید با داشتن چند شعبه مدرسه دخترانه و پسرانه در شهرهای تهران و قم برای سال تحصیلی 1402 در همه مقاطع و رشته های تحصیلی دانش آموز می پذیرد. دانش آموزان حائز شرایط می توانند در زمان پیش ثبت نام متوسطه اول و دوم با تکمیل فرم های مربوطه در سایت مدارس اقدام به ثبت نام در دبیرستان مفید ۱۴۰۲ نمایند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود درباره ثبت نام مدارس مفید، شرایط ثبت نام مدارس مفید، مدارک لازم شهریه دبیرستان مفید و … تا انتهای مقاله همراه ما باشید. همچنین خوشحال می شویم تا در انتها نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با مدارس مفید با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

ثبت نام مدارس مفید

ثبت نام مدارس مفید در تمامی مقاطع از پیش دبستان تا کنکور انجام می شود. در مقاطع متوسطه برای ثبت نام مدارس مفید باید در آزمون ورودی این مدارس، پذیرفته شوید.

مدرسه مفید در سال 1351 تاسیس شده و ابتدا تنها دارای مقطع راهنمایی قدیم بود. نخستین شعبه ی مدرسه مفید در میدان انقلاب تهران، مشغول به کار شد. پس از مدتی مقطع دبیرستان نیز به مدرسه مفید اضافه شده و آدرس این دبیرستان، به خیابان زنجان، تغییر پیدا کرد.

برای اینکه اطلاعات کاملی درباره ثبت نام تیزهوشان کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله مربوطه را در همین سایت مطالعه نمایید.

بعد از گذشت حدود 20 سال دومین شعبه دبیرستان و راهنمایی مدرسه مفید در سال های 71 و سپس 76 در منطقه قیطریه تهران در بلوار کاوه تاسیس شدند. سومین شعبه ی دبیرستان مفید نیز در دو رشته ی علوم انسانی و ریاضی فیزیک، در سال 83 تاسیس شده و نزدیکی میدان ونک مشغول به کار شد.
پس از این شعبه  های مختلف مربوط به پایه های دبستان و پیش دبستان نیز در سال 88 به جمع مجموعه مدارس مفید پیوستند که در خیابان شریعتی استقرار داشتند.
با ادامه ی این روند، مجموعه مدارس مفید هم اکنون دارای دو واحد پیش دبستان و دبستان پسرانه و یک واحد پیش دبستان و دبستان دخترانه، سه مدرسه راهنمایی پسرانه و دخترانه و چهار دبیرستان پسرانه و دخترانه، می باشند.

شرایط ثبت نام مدرسه مفید

شرایط ثبت نام مدرسه مفید برای هر پایه شامل شرایط عمومی ثبت نام دانش آموزان، مانند شرایط سنی ورود به پایه مورد نظر  و… را شامل می شود که برای ثبت نام تمامی مدارس، یکسان است. با توجه به غیر دولتی بودن مدارس مفید، این مدارس، شرایط به خصوصی را نیز برای ثبت نام ، علاوه بر شرایط عمومی در نظر گرفته اند که در ادامه ی این بخش، به آن اشاره می کنیم.

مهم ترین شرایط ثبت نام مدرسه مفید، شامل قبولی در آزمون ورودی این مدارس و سپس قبولی در مصاحبه های حضوری می باشد. در صورتی که در این دو مرحله موفق به کسب امتیازات لازم شوید، می توانید ثبت نام خود را در این مدارس تکمیل کنید. بنابراین، شرایط ثبت نام مدرسه مفید را می توان به صورت زیر در نظر گرفت:

  • قبولی در آزمون ورودی این مدارس
  • قبولی در مصاحبه های حضوری

مدارس مفید با رویکرد دینی و مذهبی فعالیت می کنند و جو این مدارس باب میل خانواده هایی خواهد بود که اعتقادات زیادی در زمینه های دینی دارند. در مدارس مفید تلاش می شود که با رویکرد مذهبی آموزش دروس و تربیت دانش آموزان، پیش برود.

زمان ثبت نام مدارس مفید

زمان ثبت نام مدارس مفید، به طور دقیق از سوی این مدارس اعلام خواهد شد و شما عزیزان می توانید در زمان مقرر شده نسبت به ثبت نام مدارس مفید اقدام کنید. زمان ثبت نام مدارس مفید، تفاوت چندانی با سایر مدارس نخواهد داشت و نهایتا با تفاوت زمانی اندکی انجام خواهد شد. به همین دلیل انتظار می رود که زمان ثبت نام مدارس مفید در اوا سط خرداد آغاز شود.

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام باید از طریق سایت مفید به نشانی mofidsch.ir ، مراجعه کنید تا از آخرین اخبارر دبیرستان مفید اصلاع یابید. معمولا برای ثبت نام مدارس مفید، همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، لازم است تا فرم پیش ثبت نام مدرسه مفید را تکمیل کنید. برای انجام پیش ثبت نام و تکمیل فرم پیش ثبت نام مدرسه مفید، لازم است تا به سایت مفید مراجعه کنید. فرم پیش ثبت نام نیز، به صورت اینترنتی در سامانه مفید بارگزاری خواهد شد.

برای اینکه اطلاعات کاملی درباره ثبت نام مدارس نمونه دولتی کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله مربوطه را در همین سایت مطالعه نمایید.

سایت دبیرستان مفید

همانطور که گفته شد اطلاعیه های ثبت نام و برگزاری آزمون و همچنین اعلام نتایج قبولی در دبیرستان مفید ۱۴۰۲ در پایگاه اینترنتی این مجتمع آموزشی منتشر می شود. دانش آموزان برای پیگیری این اطلاعیه ها باید به سایت این مدارس به آدرس mofidsch.ir مراجعه کنند. کلیه اطلاعیه های مهم و کلی مجتمع های آموزشی مفید در این سایت به اطلاع دانش آموزان می رسد.

علاوه بر سایت اصلی، هر کدام از شعبه های مدارس مفید نیز اطلاعیه ها و اخبار مربوط به خود را در سایت مخصوص به خود نیز منتشر می کنند، که در ادامه آدرس سایت هر کدام از مدارس مفید قرار داده شده است. متقاضیان می توانند با کلیک بر روی سایت شعبه مدنظر خود به صورت مستقیم به آن دسترسی داشته باشند.

سایت دبیرستان های مفید
دبیرستان دوره اول دخترانه مفید mofidsch.ir/m4
دبیرستان دوره اول پسرانه مفید – قیطریه mofidsch.ir/m2
دبیرستان دوره اول پسرانه مفید – یادگار امام mofidsch.ir/m1
دبیرستان دوره اول پسرانه مفید – قلهک mofidsch.ir/m3
دبیرستان دوره اول پسرانه مفید – قم mofidsch.ir/m5
دبیرستان دوره دوم دخترانه مفید mofidsch.ir/h5
دبیرستان دوره دوم پسرانه مفید – قیطریه mofidsch.ir/h2
دبیرستان دوره دوم پسرانه مفید – یادگار امام mofidsch.ir/h1
دبیرستان دوره دوم پسرانه مفید – نیایش mofidsch.ir/h3
دبیرستان دوره دوم پسرانه مفید – قم mofidsch.ir/h4

آخرین اخبار هر یک از این مدارس در سایت مربوط به آن منتشر می شود تا والدین و دانش آموزها در سریع ترین زمان به آن ها دسترسی داشته باشند. همچنین والدین و دانش آموزان می توانند برای آشنایی با مدارس تیزهوشان و نحوه ثبت نام در آزمون این مدارس به مقاله زیر مراجعه نموده و در صورت تمایل اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند.

برای اینکه اطلاعات کاملی درباره آشنایی با دبیرستان ماندگار البرز کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله مربوطه را در همین سایت مطالعه نمایید.

لیست مدارس مفید

اشاره کردیم که مجموعه مدارس مفید هم اکنون دارای دو واحد پیش دبستان و دبستان پسرانه و یک واحد پیش دبستان و دبستان دخترانه، سه مدرسه راهنمایی پسرانه و دخترانه و چهار دبیرستان پسرانه و دخترانه، می باشند. در این بخش قصد داریم لیست مدارس مفید، را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

لیست مدارس مفید دبستان را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست مدارس مفید دبستان
نام / پسرانه یا دخترانه شهر آدرس سایت مدرسه مفید
دبستان پسرانه مفید تهران خیابان شریعتی بالاتر از مترو قلهک کوچه سجاد دبستان پسرانه مفید منطقه 3 برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبستان پسرانه مفید تهران بلوار مرزداران – خیابان حضرت ابوالفضل – کوچه سوم غربی – پلاک ۱۰ برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبستان دخترانه مفید تهران خیابان شریعتی ، خیابان یخچال ، نبش خیابان کی نژاد برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبستان پسرانه مفید قم زنبیل آباد ، فلکه مفید ، خیابان بهشت ، روبروی کوچه 15 ، دبستان پسرانه مفید قم برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.

لیست مدارس مفید متوسطه اول را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست مدارس مفید متوسطه اول
نام مدرسه / پسرانه یا دخترانه شهر آدرس سایت مدرسه مفید
دبیرستان مفید پسرانه تهران بزرگراه يادگار امام(ره) – نرسيده به تقاطع آزادي – بلوار شهید حبیب الله – بلوار شهيد تيموري شرقی (سهرورد) – كوچه شهيد عموزاده – دبیرستان دوره اول مفید منطقه 2 برای ورود به سایت مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید پسرانه تهران بزرگراه صدر،بلوار كاوه شمالی، روشنايی غربی، بهار شمالی، بن‌بست مفيد، دبيرستان مفيد منطقه1(دوره اول) برای ورود به سایت مدرسه، اینجا کلیک کنید.
متوسطه ی اول پسرانه مفید تهران خیابان دکترشریعتی، بالاتر از ایستگاه متروی قلهک، خیابان سجاد، دبیرستان پسرانه دوره اول مفید برای ورود به سایت مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید دخترانه تهران خیابان دولت، بلوار کاوه، خیابان اخلاقی، خیابان جهانتاب، کوچه هنگامه شرقی برای ورود به سایت مدرسه، اینجا کلیک کنید.
متوسطه ی اول پسرانه مفید قم انتهای بولوار زنبیل آباد، میدان مفید، جنب در ورودی اصلی دانشگاه مفید. برای ورود به سایت مدرسه، اینجا کلیک کنید.

لیست مدارس مفید متوسطه دوم را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست مدارس مفید متوسطه دوم
نام مدرسه / پسرانه یا دخترانه شهر آدرس سایت مدرسه مفید
متوسطه دوم مفید پسرانه تهران بزرگراه آیت‌الله صدر، بلوار كاوه شمالي، خیابان منصور پورحیدری، بن‌بست مفيد، دبيرستان دوره دوم پسرانه مفید‌قیطریه برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید پسرانه
(متوسطه دوم)
تهران خیابان آزادی – خیابان حبیب الله – بلوار شهید تیموری (به سمت یادگار) – نبش کوچه شهید عموزاده برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید پسرانه
(متوسطه دوم)
تهران شهرک قدس (غرب)، بلوار شهید دادمان، بلوار درختی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی)، کوچه پرتو برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید دخترانه
(متوسطه دوم)
تهران خیابان دولت، بلوار کاوه، خیابان اخلاقی، خیابان جهانتاب، کوچه هنگامه شرقی برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
دبیرستان مفید پسرانه
(متوسطه دوم)
قم میدان شیخ مفید ، جنب درب اصلی دانشگاه مفید ، متوسطه دوره دوم مفید برای ورود به سایت این مدرسه، اینجا کلیک کنید.
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml