مقالات مختلف

تیم‌ دانشگاه تهران برنده مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد

در مرحله نهایی این دوره از مسابقات، تیم‌های «سخن» از دانشگاه تهران و «طلوع» همدان به رقابت پرداختند که سرانجام تیم سخن با بیش از ۱۹۷ امتیاز، برنده نهایی این دوره از مسابقات شد.

تیم‌ دانشگاه تهران برنده مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیین اختتامیه دوازدهمین دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.
در روز پایانی این دوره از مسابقات، تیم‌های «سخن» از دانشگاه تهران و «طلوع» همدان که به مرحله نهایی راه یافته‌ بودند، با گزاره «دوگانه اصلاح‌طلب – اصولگرا در سیاست ایران به دوگانه معتدل – رادیکال تبدیل شده است» به رقابت پرداختند و در نهایت تیم سخن با بیش از ۱۹۷ امتیاز، رتبه برتر این دوره از مسابقات را کسب کرد.
لازم به ذکر است دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی برگزار شد و مرحله کشوری و نهایی این مسابقات نیز از پنجم تا ۱۰ خردادماه در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی برپا شد و در این مرحله، ۶۴ تیم به رقابت با یکدیگر پرداختند.

اسامی تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

تقدیر از واحدهایی که در ارتقای سطح مسابقات نقش داشتند:

خانم شهبازی از جهاد دانشگاهی واحد اردبیل،

 آقای نوری از جهاد دانشگاهی  واحد سیستان و بلوچستان،

آقای محمدی از جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف

خانم سلطانی زاده از جهاد دانشگاهی سازمان دانشگاه تهران

دبیران اجرایی برتر:

مجید برائمی از جهاد دانشگاهی یزد

امیررضا خرم دل از جهاد دانشگاهی فارس

رضا اسم خانی از جهاد دانشگاهی زنجان

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  انتخابات، تعیین هویت، سرنوشت، خواسته ملی و مسیر آیندهاست

شایسته تقدیر در بخش اخلاق:

لیلا محبی، زهرا قاسمی، زینب صاحب کار و الهه میرآبادی اعضای گروه تسنیم از خراسان شمالی

حسین سلطانیان، بهاره نوری و زهرا شیرعلی پور اعضای تیم ذوالفقار از مازندران

برگزیدۀ بخش اخلاق:

محمد متین ژاله، دانش نامداری، سید مهدی موسوی و مائده محمدی اعضای تیم جامعه شناسی از کردستان

شایسته تقدیر در بخش سخنران برتر:

هانیه یداللهی از گروه مشکات دانشگاه الزهرا

سخنرانان برتر:

محمدامین عامری از گروه سخن دانشگاه تهران و ریحانه صابری از اوج یزد

تیم های برتر:

تیم چهارم: امیرحسین صحراییان، سیده فاطمه حسینی فخر، فاطمه مقیمیان، امیرحسین پالیزدار اعضای تیم «سره»

تیم سوم: حسین یوسفی، ایلیا جلادتی، علی زراعت کار، محسن راست کار اعضای تیم «گمنام»

تیم دوم: مسعود سامیان، حسین امام علی زاده، صدرالدین فقیه، دانیال موحد اعضای تیم «طلوع»

تیم قهرمان: محمد امین عامری، فاطمه حسن نژاد، محمد امین کشاورز حداد و مرضیه سیفی اعضای تیم «سخن»

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml