مقالات مختلف

تولید نوار نقاله با قابلیت‌های جدید توسط فناوران ایرانی

۰۸:۴۸ ۱۶ تير ۱۴۰۳

ابراهیم اورامال مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان گفت: شرکت ما به عنوان اولین تولید کننده باسکول و سیستم‌های توزین در استان محل فعالیت٬ کار خود را از سال ۱۳۸۵ در رابطه با تولید انواع باسکول و سیستم‌های توزین آغاز کرده است. کیفیت و دقت و حساسیت سیستم‌های توزین تولیدی باعث شده که بخش عمده‌ای از بازار در طی قریب به چند سال اخیر به این واحد تولیدی اختصاص یابد.

او افزود: واحد تولیدی ما در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید انواع باسکول‌های سبک و سنگین جاده‌ای و سیستم‌های متنوع توزین صنعتی و الکترونیکی ابزار دقیق و پروژه‌های خاص و منحصر به فرد اقدام به فعالیت کرده است. تلاش داریم که با لحاظ استاندارد‌های ملی و بین المللی و بهره مندی از خلاقیت و ابتکار نیرو‌های متعهد علمی و استفاده از تجربیات فنی و حرفه‌ای در زمره شرکت‌های برتر در حوزه ابزار دقیق قرار بگیریم.

ترازوی جوجه کشی رکوردزن داخل سالن

اورامال با اشاره به کاربرد ترازوی جوجه کش گفت: ترازو جوجه کش جهت اطلاع از میزان رشد یا عدم رشد و تعیین و یا تغییر مقدار دارو و دان جوجه توسط مرغدار با توجه به رشد جوجه کاربرد دارد و مهمترین قابلیت این دستگاه ارسال تمامی اطلاعات ترازوی جوجه کشی داخل سالن مرغداری، با سنسور دماسنج باسکول رکوردگیری سالن جوجه مخصوص مرغداری‌ها است. ترازوی صنعتی جوجه کشی مخصوص مرغداری از تجهیزات دام و طیور است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به محصول تولیدی این شرکت اظهار کرد: شرکت دانش بنیان ما اولین ارائه دهنده نوار نقاله با قابلیت‌های جدید است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  مرکز فروش تخمه آفتابگردان در تهران

اورامال بیان کرد: نوار نقاله با طراحی منحصر به فرد برای عرض‌های نوار از ۴۰۰ میلی متر تا ۲۴۰۰ میلی متر و برای عبور محصولات با دانه بندی تا ۵۰۰ میلی متر و سرعت نوار بین ۳/۰ تا ۵ متر بر ثانیه ارائه می‌شود. با بهترین دقت قابل دستیابی در نوار نقاله ۲۵ و وابسته به سازه فلزی انتخاب شده شرایط بهره برداری و شرایط کانوایر است.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml