مقالات مختلف

تمرکز بر همکاری‌های مشترک بین پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت‌های دانش بنیان

عظیم کلانتری، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت اصل در آیین رونمایی از دانش فنی و کاتالیست KHT و NHT و با اشاره به همکاری این پژوهشگاه با یک شرکت دانش بنیان نفت و گاز در خصوص صنعتی سازی و نمونه سازی کاتالیست KHT و NHT ، گفت: ما آمادگی داریم بر روی این مدل کارها که پژوهشگاه در بخشی از آن خوب است و به خوبی می‌تواند آن را انجام دهد، تمرکز کنیم و بخش دیگر آن را شرکت ها انجام دهند.

وی همچنین افزود: ما دوست داریم کمک کننده و یاری گر شرکت‌ها باشیم و در محدوده توان خود در این زمینه نقش داشته باشیم. امیدواریم کارهای مشترک بیشتری را با شرکت‌های دانش بنیان انجام دهیم.

کلانتری اصل با اشاره به همکاری پژوهشگاه صنعت نفت با این شرکت دانش بنیان در خصوص صنعتی سازی و نمونه سازی کاتالیست KHT و NHT ، توضیح داد: درست است که درخواست از طرف یک شرکت خصوصی بود اما این کار با پشتوانه چندین ساله ای است که شرکت های دولتی داشتند انجام شد. همکاران در پژوهشگاه صنعت نفت هم انباشت تجربه خوبی دارند. سعی داریم موارد مشابه این‌چنینی نظیر صنعتی سازی کاتالیست KHT و NHT که کار مشترکی بین پژوهشگاه و این شرکت نفت و گاز بود را انجام داده و ادامه دهیم.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت همچنین در بخش دیگر سخنان خود گفت: کار کردن در این شرایط همت امید و عشق می‌خواهد تا بتوان کارهای بزرگی را انجام داد. در راستای صنعتی سازی کاتالیست KHT و NHT نیز مجموعه‌ای کنار هم ترکیب شده‌ تا این کار بزرگ انجام شود. شرکت های دانش بنیان جوان  نمونه های موفقی در این امر هستند. هر نمونه موفقی که خلق می‌شود راه را برای گسترش همکاری در سطح کشور برای بقیه نیز فراهم می‌کند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  میوه عجیبی که مثل مسکن درد عمل می کند!

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml