مقالات مختلف

تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی هشت بهشت

تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی هشت‌ بهشت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران به‌درخواست ثبت‌نام‌کنندگان و به سبب تداخل برگزاری این آزمون با زمان امتحانات دانش‌آموزان و دانشجویان، مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی هشت‌ بهشت با موضوع «داستان رویان» را تا ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ تمدید کرد.
کتاب «داستان رویان»، نوشته محمدعلی زمانیان، روایتی است از فعالیت‌های مرحوم سعید کاظمی آشتیانی در راه تأسیس، تثبیت و پیشرفت پژوهشگاه رویان و خاطرات منتشر نشده‌ای از روند شکل‌گیری پژوهشگاهی را روایت می‌کند که برای اولین‌بار در ایران، موفق به درمان ناباروری و سلول درمانی و شبیه‌سازی شد.
آزمون این مسابقه روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه به‌صورت برخط (آنلاین) از ساعت ۹ تا ۲۴ و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برگزار می‌شود.
دانشجویان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران برای ثبت‌نام و شرکت در این مسابقه اقدام کنند.
جوایز این مسابقه به شرح ذیل است:
یک جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی
چهار جایزه ۵۰ میلیون ریالی
سی جایزه ۱۰ میلیون ریالی
دانشجویان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت‌ بهشت به شناسه  FJUTBookRC@ عضو شوند.
گفتنی است معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، این مسابقه را با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، پژوهشگاه رویان، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ، خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌کند.
شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  این دروغ را درباره کاهش افسردگی باور نکنید!
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml