اخبار گوناگون مدارس

بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان درباره مراسم وداع با رئیس‌جمهور

شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان از تمامی فرهنگیان کشور دعوت کرد تا در مراسم وداع با پیکر عزیز دل ملت ایران شرکت نمایند.

بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان درباره مراسم وداع با رئیس‌جمهور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان به شرح زیر است:
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

ضایعه باورناپذیر شهادت رئیس جمهور مردمی و انقلابی و همراهانشان را به ملت شریف، خانواده ایشان و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده و برای روح ایشان علو درجات از خداوند متعال مسالت می‌نمائیم.
شهید آیت الله رئیسی که به واقع سید محرومان بود در این چند سال متوالی الگوی مدیریتی شهید رجایی و شهید بهشتی را به خوبی احیا نمود و بیشتر عمر کاری خود را در نقاط محروم و خدمت به مردم مستضعف کشور  صرف کرد و در نهایت مزد خدمات شایسته خود را با شهادت از خداوند دریافت نمود.

او خستگی را خسته کرده بود و بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات خستگی ناپذیر ایشان در راستای ارتقا و پیشرفت  کشور اسلامی ایران، نهایت سپاس و قدردانیمان را ابراز داریم.
شهادت می‌دهیم که نظام تعلیم و تربیت و ارتقا  آن برای دکتر رئیسی اولویت اصلی بود و بار‌ها در قول و عمل و حمایت‌های ویژه ایشان آن‌را شاهد بودیم.

از تمامی فرهنگیان معزز کشور به جهت قدرشناسی از رئیس جمهور شهیدی که توجه خاص نسبت به منزلت معلم و ارتقا دستگاه آموزش و پرورش داشت دعوت بعمل می‌آوریم در مراسم وداع با پیکر عزیز دل ملت ایران شرکت فرمایند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اجرای روز بدون کیف در تمام مدارس ابتدایی استان یزد

شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان متشکل از: جمعیت اسلامی فرهنگیان؛ جامعه اسلامی فرهنگیان؛ کانون تربیت اسلامی؛ جمعیت فرهنگیان جوان؛ جمعیت فرهنگیان جهادی؛ کنگره معلمان انقلاب اسلامی؛ کانون مدارس اسلامی؛ کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگر؛ گروه معلمان فکور؛ جمعیت معلمان و فرهیختگان؛ انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و شبکه معلمان ایران

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml