اخبار گوناگون مدارس

بیانیه جامعه اسلامی کارگران در پی شهادت رئیس جمهور+فیلم

بیانیه جامعه اسلامی کارگران در پی شهادت رئیس جمهور+فیلم

دیدارنیوز:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

اردیبهشت ۱۴۰۳ و جامعه اسلامی کارگران

کارگران کشور حضور حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید و فقید و هیئت همراه ایشان را در جمع خود در هفته کار و کارگر هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

رئیس جمهور شهید و فقید ابراز داشتند تمام روز‌ها ماه‌ها و ایام سال باید به کار و کارگر توجه شود و مسائل کار و کارگر باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

در این همایش کرمی دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کشور در هفته کار و کارگر پس از ایراد سخنرانی در راستای شعار امسال (جهش تولید با مشارکت مردم) در خصوص اجرایی کردن این شعار و برنامه‌ریزی‌هایی که در این خصوص با معاونت‌ها و سایر حوزه‌های مختلف جامعه اسلامی کارگران صورت گرفته بود از رئیس جمهور شهید فقید که دارای اندیشه‌ای ژرف و نیتی خالص و صادق با اراده جدی بود، چون همیشه، قول مساعدت و یاری جهت حل مسائل کار و کارگران گرفتند و جامعه را از حمایت همیشگی ایشان برخوردار کردند.

دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کشور پس از اعلام حمایت و پشتیبانی آیت الله سید ابراهیم رئیسی رحمت الله علیه با روحیه مضاعف جهت اجرایی نمودن طرح‌های کار و کارگر جامعه بازگشتند، لیکن دیری نپایید که اخبار ناگوار از شهادت رئیس جمهور فقید سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان به گوش رسید که کل کشور علی الخصوص جامعه کارگری را غرق در عزا و ماتم فرو برد.

معاونت فرهنگی هنری و روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران کشور


Source link

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان در جزیره لارک آغازشد
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml