اقتصادی

برگزاری ۴۵۰ مرحله حراج الکترونیکی از سال گذشته تا به امروز

غلامی معاون بهره برداری و فروش سازمان اموال تملیکی  در برنامه روی خط رادیو اقتصاد با بیان اینکه از امروز ثبت نام و دسترسی برای حراج خرده فروشی لوازم خانگی آغاز شده است گفت: یکی از اتفاقات نوینی که در وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از خرداد سال گذشته شروع شد گذار از حراج‌های سنتی و فیزیکی بود به سما الکترونیکی شدن بوده است.

وی افزود: تا سال گذشته تمامی مردم مکلف بودند برای شرکت در این حراج ها از تمام کشور به تهران مراجعه کرده و بین  یکروز یا دو روز اسکان داشته باشند و کالاهایی را که در واقع سطح کل کشور عرضه می گردید تنها در تهران  شرکت کنند .

غلامی افزود: این نوع از  برگزاری حراج‌های فیزیکی و حضوری خیلی ناکارایی و هزینه بر بود و استفاده از روش‌های الکترونیکی مبتنی بر روش‌های شفاف سامانه ای یکی از برنامه‌های محوری وزیر اقتصاد و دارایی  بود که در دستور کار ما قرار گرفت.

او بیان کرد: از خرداد سال گذشته  حراج الکترونیکی را برگزار کرده و با استفاده از این روش‌های  الکترونیکی ۴۵۰مرحله حراج از خرداد سال گذشته تا به امروز  برگزار شده است.

معاون بهره‌برداری و فروش سازمان اموال تملیکی گفت: ۴۵۰ مرحله حراج الکترونیکی از خرداد سال گذشته برگزار شده که زمینه ساز فروش ۸هزار قلم کالا در سراسر کشور شده است.

خبرنگار: محبوبه کباری 

 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ایران گام‌های مهمی برای کاهش موثر خطر بلایا برداشتهاست
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml