فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

برگزاری سوگواره “احلی من العسل” در ۴۰۰ شهر؛ فردا

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سوگواره احلی من العسل در ۳۲ استان و ۴۰۰ شهر  با حضور دانش آموزان هیات‌های مذهبی مدارس فردا، دوم مرداد ماه مصادف با ۶ محرم برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، اصغر باقرزاده درباره جزئیات برگزاری سوگواره احلی من العسل اظهار کرد: یازدهمین سوگواره احلی من العسل با حضور دانش آموزان هیات‌های مذهبی مدارس سراسر کشور فردا، دوم مرداد ماه مصادف با ۶ محرم، در ۳۲ استان و۴۰۰ شهر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ستاد برنامه ریزی سوگواره احلی من العسل با حضور مسئولان دستگاه‌های فرهنگی کشور مانند صدا و سیما، هیات رزمندگان، شهرداری، سازمان اوقاف و سازمان تبلیغات در وزارتخانه برای تمهید مقدمات برگزار شد.

به گفته معاون وزیر آموزش و پرورش، یک شعر آیینی ویژه این روز سروده شده است و میثم مطیعی مداح برجسته کشور، فردا آن را می‌خواند و این سرود در اختیار تمام هیات‌های مذهبی برای همخوانی دانش آموزان قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر این‌که تیزری درباره این سوگواره تولید شده که از رسانه‌ ملی در حال پخش است، تصریح کرد: مراسم فردا در حرم امام خمینی (ره) و شاه عبدالعظیم راس ساعت ۹.۳۰ صبح برگزار و این مراسم به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گفته وی پویش نسل قاسم نیز از فردا آغاز می‌شود و دانش آموزان هیات‌های مذهبی در این پویش شرکت می‌کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، باقرزاده در پایان گفت: دانش آموزان در این پویش، هیات‎های خود را معرفی می‌کنند و آثار واصله به دبیرخانه برای معرفی فعالیت‌های هیات‌ها از شبکه‌های ملی پخش می‌شود. افرادی که آثار فاخر به این پویش ارسال کرده‌اند، به سفر مشهد و پیاده روی اربعین اعزام خواهند شد.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  جزئیات نحوه ثبت‌نام الکترونیکی دانش‌آموزان | ثبت‌نام این ۳پایه فقط از طریق پنل والدین | شرایط تایید محل سکونت؛ قبض آب و برقنگیرید

انتهای پیام

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml