اخبار گوناگون مدارس

برگزاری رویداد فرهنگی “خیلی دخترونه” در منطقه ۱۸

 

برگزاری رویداد فرهنگی

دیدارنیوز: رضا کریمی رییس فرهنگسرای خاتم (ص) با اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری نخستین جشن “خیلی دخترونه” در سال گذشته که همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) در فرهنگسرای خاتم (ص) برگزار شد، امسال به مناسبت روز ملی دختران این برنامه در قالب رویدادی بزرگ با برنامه‌های متنوع توسط خود دختران در بوستان بزرگ حضرت قائم (عج) در منطقه ۱۸ میزبان عموم شهروندان است.

به گفته وی رویداد فرهنگی و مناسبتی «خیلی دخترونه» حرکتی متعالی با هدف تکریم دختران است که همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) به همت فرهنگسرای خاتم (ص) و ستاد باشگاه نوجوانان منطقه ۱۸ برگزار می‌شود.

کریمی افزود: این برنامه با همکاری گروه‌های مردمی و جهادی، جمعیت جوانان هلال احمر، کانون‌های فرهنگی مساجد، بسیج، شهرداری منطقه ۱۸ و هیئت‌های مذهبی برگزار می‌شود.

هم‌چنین مسعود آدینه فعال فرهنگی حوزه نوجوانان و دبیر برگزاری رویداد مردمی “خیلی دخترونه” در منطقه ۱۸ تهران در توضیح اهداف و جزییات رویداد خیلی دخترونه گفت: در این برنامه علاوه بر اجرای برنامه‌های هنری استیجی، هم‌چنین ایستگاه‌های ویژه بازی ترتیب داده ایم و ایستگاه‌های پذیرایی متنوع، ایستگاه عکاسی در فضای طبیعی بوستان نیز برپا می‌شود و در پایان نیز جشن نورافشانی داریم. حضور مهمانان ویژه هم از دیگر برنامه‌های خاص این روز است.

توران اذانی مسئول امور بانوان باشگاه نوجوانان منطقه ۱۸ و از متولیان برگزاری این برنامه نیز اظهار داشت: غرفه‌های هنری، بازی ورزشی، پذیرایی و رواق هنری و ورکشاپ، کافه‌های دوست یابی، گریم کودک و سفالگری، نقاشی، فوتبال دستی و پرتاب توپ بسکتبال از جمله برنامه‌هایی است که برای مراسم در نظر گفته شده است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  معاون استاندار اردبیل: انتخاب معلمان با دقت و حساسیت انجامشود

وی افزود: یک برنامه ویژه نیز وعده صادق است که ساخت موشک‌های کاغذی و پرتاب به سمت هدف یعنی پرچم اسراییل خواهد بود و در پایان برنامه نیز پرچم را نیز آتش می‌زنیم.
رویداد فرهنگی “خیلی دخترونه” روز پنج‌شنبه بیستم اردیبهشت ۱۴۰۳ همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران از ساعت ۱۴ الی ۱۹ در بوستان قائم (عج) منطقه ۱۸ به نشانی بلواریافت آباد، بعد ازمیدان معلم برگزار می‌شود.


Source link

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml