فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

این استاد دانشگاه ۵۰ مدرسه ساخت | محبوب عشایر و و اهالی روستاهای دورافتاده

مدارس- شهره کیانوش راد: دکتر عباس مصلی‌نژاد در شهر آبادان متولد شد، تحصیلات ابتدایی را در دبستان مهرگان به پایان رساند و دوره متوسطه را در دبیرستان البرز تهران گذراند. سپس تحصیلات عالی خود را در رشته‌های اقتصاد، مهندسی راه و ساختمان و علوم سیاسی ادامه داد. این خیّر نیکوکار و استاد دانشگاه تهران، بیش از ۵۰ مدرسه ساخته‌ و وقف کرده‌است.

مدارس نمونه بنیاد مصلی نژاد در مقاطع مختلف تحصیلی به نام‌های آرمیتا، آرمینه، آریو و مهشید (نام فرزندانش) ساخته و وقف شده‌ است. آموزشکده و هنرستان پسرانه و سالن اجتماعات آریو مصلی‌نژاد، دبیرستان‌های پسرانه حضرت محمد (ص) و حضرت علی (ع) در مشهد، به همت این خیّر مدرسه ساز ساخته و تجهیز شده و با نظارت بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد از سوی آموزش و پرورش اداره می‌شود.

حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه و دارای استعدادهای درخشان از طریق اعطای بورسیه تحصیلی از فعالیت‌های دیگر این مرکز دنبال است. بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد، همه ساله به ساخت واحدهای آموزشی در مقاطع تحصیلی دبستان و دبیرستان برای وزارت آموزش و پرورش و همچنین فضاهایی نظیر دانشکده‌ها و ساختمان‌های آموزشی، اداری، خوابگاه‌های دانشجویی، فضاهای ورزشی و … برای دانشگاه‌های کشور اقدام می‌کند.

ساخت مدرسه در حوزه آموزش و پرورش عشایری، ساخت مدرسه در استان‌های سیستان و بلوچستان، بجنورد، اردبیل، مازندران، ایلام خوزستان و… ساخت زمین فوتسال دانشکده علوم اجتماعی، مجموعه ورزش‌های آبی دانشگاه صنعتی شریف… گوشه‌ای از فعالیت‌های خیرخواهانه این خیر نامدار است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  فیلم | مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس گرمسار
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml